Muratpaşa satılık gayrimenkul

Muratpaşa satılık gayrimenkul

Antalya 3. Sulh Satış Memurluğu, Antalya Muratpaşa'da yer alan gayrimenkulü 11 milyon 951 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Antalya'da 8.9 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Muratpaşa ilçesinde yer alan bir adet gayrimenkulü satışa çıkardı.

Muratpaşa'da 25 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Antalya İli Muratpaşa İlçesi Kılınçarslan Mahallesi'nde yer alan ticari bina 25 milyon 66 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkulün ilk ihale tarihi 15 Ocak 2019 olarak belirlendi. 

İstanbul Üniversitesi'nden Antalya'da 17.1 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü, Antalya ili, Muratpaşa ilçesi, Kışla Mahallesi'nde yer alan 2 gayrimenkulü 17 milyon 88 bin 750 TL'ye satıyor...

Antalya Muratpaşa'da 11.9 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Antalya 3. Sulh Satış Memurluğu, Antalya Muratpaşa'da yer alan gayrimenkulü 11 milyon 951 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Antalya Muratpaşa'da 77.1 milyon TL'ye icradan satılık otel!

T.C. Antalya Gayrimenkul Satış İcra Dairesi, Antalya ili, Muratpaşa ilçesi, Kızıltoprak Mahallesi, 13008 ada 1 parselde yer alan 106 odalı oteli 77 milyon 111 bin 40 TL'ye satıyor...

Antalya Muratpaşa'da 39.6 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

T.C. Antalya 1. Satış Memurluğu, Antalya ili, Muratpaşa ilçesi, Tahılpazarı Mahallesi, 12712 ada 1 parsel yer alan gayrimenkulü 39 milyon 606 bin 301 TL'ye satıyor...

Antalya'da 16.1 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Antalya Muratpaça Çaybaşı'nda yer alan gayrimenkulü 16 milyon 100 bin TL bedelle satışa çıkardı. 

Sahibinden satılık gayrimenkul alırken nelere dikkat edilmeli?

Bir gayrimenkul almak isteyenlerin ilk hayali genelde sahibinden olması oluyor. Peki sahibinden satılık gayrimenkuller ne kadar sahibinden? Sahibinden satılık gayrimenkul alırken nelere dikkat etmeli? İşte detaylar...

Antalya Muratpaşa'da 66.1 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

PTT Genel Müdürlüğü, mülkiyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi'ne ait, Antalya ili, Muratpaşa ilçesi, Güzeloba Mahallesi, 28022 ada 1 parselde yer alan gayrimenkulü 66 milyon 125 bin TL'ye satıyor. 

Tatvan'da 11.8 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Tatvan İcra Dairesi, Bitlis Tatvan'da okul, kerpiç ev ve arsası icradan satılıyor. Gayrimenkulün satış bedeli 11 milyon 806 bin 185 TL olarak belirlendi.

İcradan ucuza satılık gayrimenkul fırsatı!

Basın İlan Kurumu'nca icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce kişi icradan satılık ilanlarını inceliyor. İcradan satışa sunulan gayrimenkuller ile yatırımcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

Arnavutköy'de 7.8 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Gaziosmanpaşa 6. İcra Dairesi, Arnavutköy Yassıören Mahallesi'nde bulunan imalathane ve arsası 7 milyon 851 bin 875 TL'ye satılıyor. Gayrimenkulün ihalesi 25 Aralık 2019 günü gerçekleşecek.

Antalya Muratpaşa'da 5.9 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Antalya 6. İcra Dairesi, Antalya İli, Muratpaşa İlçesi, Kılınçarslan Mahallesi 105 Ada, 4 Parselde yer alan bahçeli iki evi 5 milyon 952 bin 680 TL'ye icradan satıyor...

Antalya'da 8.9 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Muratpaşa ilçesinde yer alan bir adet gayrimenkulü satışa çıkardı.

Has Kale İnşaat'tan Ağrı'da 22 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Has Kale İnşaat Taşımacılık Personel Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; Ağrı İli Merkez İlçesi Suçatağı Köyü'nde AVM ve yüklenicinin istemesi halinde otel yapımı için koşullu gayrimenkul satış ihalesi düzenliyor.

Muratpaşa satılık gayrimenkul Haberi

Muratpaşa satılık gayrimenkul

Antalya 3. Sulh Satış Memurluğu, Antalya Muratpaşa'da yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 11 milyon 951 bin TL olarak belirlendi.

T.C.
ANTALYA
3. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU
2021/16 SATIŞ
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Ortaklığın Giderilmesi kararı uyarınca, satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Antalya İli, Muratpaşa İlçesi, Haşimican mah. 6259 Ada, 1 Parselde kayıtlı 646,00 m² yüzölçümlü taşınmazın tüm şerh ve yükümlülükleri ile birlikte satılmasına karar verilmiştir.
Parsel zeminde boş ARSA niteliğinde olup, tapu kaydında niteliği "Kargir Fırın Dükkan" olarak kayıtlı ise de zeminde Fırın ve Dükkan yoktur. Taşınmaz kent merkezinde konumlu olup, gerek halkın gerekse yerli ve yabancı turistlerin yoğun ziyaret yerlerinden olan Üçkapılar semtinde bulunmaktadır....