odunpazarı satılık arsa

odunpazarı satılık arsa

T.C. Eskişehir 3. Satış Memurluğu Eskişehir Odunpazarı'nda yer alan arsayı 8 milyon 460 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Eskişehir Odunpazarı'nda 3.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Odunpazarı Belediye Başkanlığı, Eskişehir Odunpazarı'nda yer alan arsayı 3 milyon 376 bin 520 TL bedelle satışa çıkardı.

Eskişehir Odunpazarı'nda 33.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Eskişehir Odunpazarı Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü Satış Komisyonu Başkanlığı, Eskişehir Odunpazarı'nda bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın toplam satış bedeli 33 milyon 685 bin TL olarak belirlendi.

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

İFM'de 121.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul Anadolu 20. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul îli, Ümraniye İlçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, 3328 Ada, 7 Parselde yer alan 6 bin 741 metrekare  yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazı 121 milyon 250 bin TL'ye icradan satıyor...

Tekirdağ Ergene'de 6.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa ve fabrika binası!

Çorlu 4. İcra Dairesi Müdürlüğü, Tekirdağ İli, Ergene İlçesi, Marmaracık Mahallesi, Çorlu Suyu Kumluca mevkii, 892 ada, 1 parselde kayıtlı 4 bin 32 metrekarelik arsa ve fabrika binasını 6 milyon 623 bin 877 TL'ye icradan satılıyor...

Ordu Büyükşehir'den 10.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu İlçesi Şahincili (Karşıyaka) Mahallesi'nde yer alan arsa ihale ile satılıyor. İhale 25 Temmuz'da gerçekleşecek..

Antalya Manavgat'ta 18 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya İli Manavgat İlçesi Çolaklı Köyü'nde yer alan turizm tesis alanı imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 16 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Elazığ Merkez'de 16 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ Merkez'e bağlı Şahinkaya Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 23 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Çorum Belediyesi'nden 9 milyon TL'ye satılık arsa!

Çorum Belediyesi, Gülabibey Mahallesi'ndeki arsa ihale ile satılıyor. Arsa için ihale 18 Mayıs'ta yapılacak..

Küçükçekmece'de 20 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Küçükçekmece İlçesi Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından Halkalı Merkez'deki arsa ihale ile 20 milyon TL'ye satılıyor..

Sivas Kılavuz Mahallesi'nde 8 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı tarafından Kılavuz Mahallesi'ndeki arsa satılıyor. Arsa için ihale 13 Şubat'ta gerçekleşecek..

Elazığ Hankendi Köyü'nde 3.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Elazığ Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından, Elazığ Merkez Hankendi Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta gerçekleşecek..

Arnavutköy'de 15.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Arnavutköy'deki konut imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta yapılacak..

Karaman İl Özel İdaresi'nden 4.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Karaman'da Kazımkarabekir Taşlık Mevkii'deki arsa ihale usulü ile satışa sunuluyor. İhale 12 Aralık'ta gerçekleşecek..

Erzurum Palandöken'de 3.7 milyon TL'ye satılık arsa!

Erzurum'da Palandöken'e bağlı Osmangazi Mahallesinde yer alan arsa ihale usulü ile satılıyor. İhale 8 Aralık'ta gerçekleşecek..

odunpazarı satılık arsa Haberi

odunpazarı satılık arsa

T.C. Eskişehir 3. Satış Memurluğu Eskişehir Odunpazarı'nda yer alan arsayı satışa çıkardı. Arsanın satış bedeli 8 milyon 460 bin TL olarak belirlendi.

T.C.ESKİŞEHİR 3. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU
2019/38 SATIŞ
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri : Taşınmaz tapuda Eskişehir ili Odunpazarı ilçesi Vadişehir mahallesi, 21991 Ada, 1 Parselde (Kadastro Yenilemesi Öncesi: Eskişehir ili Odunpazarı ilçesi, Mamuca mahallesi, 10200 Ada, 1 Parsel) arsa niteliğinde kayıtlıdır. Parsel, topoğrafik olarak düze yakın bir eğime sahip olup, geometrik olarak dörtgen şeklindedir. Üzerinde herhangi bir ağaç ve yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz Eskişehir Valiliğine yaklaşık kuş uçuşu 4,85 km., Arabacılar Bulvarına 500 m. mesafededir ve Belediye hizmetlerinden yararlanmaktadır.
Adresi : Vadişehir Mh....