Ömer Çelik kimdir

Ömer Çelik kimdir

AKP Sözcüsü Ömer Çelik pazartesi gününden beri selle mücadele eden Adana'da inceleme yaptı, selden etkilenen alanları ziyaret etti. Çelik, bölgedeki zararların en kısa sürede giderileceğini, altyapı sorunlarının da çözüleceğini söyledi...

AVM'lerde kira tepkisi!

AK Parti MYK toplantısı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında dün gerçekleşti. Toplantıda konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AVM’lerde yaşanan ‘kepenk kapatma’ eylemini eleştirdi.

Şehir hastaneleri Türkiye'ye büyük sağlık vizyonu kazandıracak!

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Adana'da açılması planlanan şehir hastanesi ile yapımı devam eden yeni stadyum inşaatında incelemelerde bulundu.

Dev projelerin çalışmaları Hükümet Programı'na yansıyacak!

2023 hedeflerinin de yer alacağı hükümet programında yeni bir anayasanın yapılması hedeflerin başında geliyor. Bu kapsamda ‘Başkanlık sistemi’ detaylı olarak masaya yatırılacak.

Ömer Çelik: Turizmde kriz olacak diye fiyat düşürülmesin!

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Rusya'daki krizin Türkiye turizmine etkisine ilişkin, "Kimse 'Kriz olacak' diye fiyat düşürmesin. Fiyat düşürmek, Türkiye'nin marka değerini, hizmet sektörünün standardını düşürmektir" dedi.

Ömer Çelik, Adana'daki müzeye çevrilecek fabrikayı inceledi!

Kültür ve Turizm Bakanı Çelik, Adana'da restore edilerek müzeye çevrilecek asırlık fabrika binalarında incelemede bulundu. Bakan Çelik: "Burayı inşallah Türkiye'nin en büyük müzelerinden biri haline getiriyoruz"

Ömer Çelik: Turizmcilere 100 milyon TL destek sağlayacağız!

Turizmcilere Ömer Çelik, Rusya'yı kapsayan özel bir turizm paketi hazırlandığını belirterek, "Rusya'dan 400 bin ve üzeri ziyaretçi getiren tur operatörlerine 100 milyon liraya kadar kredi vereceğiz'' dedi.

Ömer Çelik: Türkiye'nin turizm kalitesini korumak zorundayız!

Bakan Çelik: "Türkiye'nin bir turizm markası olarak seviyesini ve kalitesini korumak zorundayız. Dolayısıyla herhangi bir kriz söz konusu diye Türkiye'nin turizm markasının standartlarından taviz veremeyiz" dedi.

Ömer Çelik MITT 2015 fuarını ziyaret etti!

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, " Bu yıl da bize turist gönderen ülkelerde yaşanan ekonomik kaynaklı krizlerin aşılması için elimizden geleni yapacağız " dedi.

Yabancı turist sayısı yüzde 9 arttı!

Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "2015 yılının ilk rakamları, son dönemdeki çevresel faktörlerin Türk turizm sektörünü zora sokacağına ilişkin açıklamaların asılsız olduğunu bir kez de verilerle ortaya koydu" dedi.

Ömer Çelik: Rusya ziyaretleri olacak!

KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, bu yıl da Türkiye'nin etrafında çeşitli krizler yaşandığı belirterek, "Rusya'ya uygulanan birtakım yaptırımlar var. Bunların sonucunda almamız gereken tedbirler var.'' dedi.

Ömer Çelik: Tüm paydaşların 27 Eylül Dünya Turizm Günü'nü kutladı!

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, turizmin sadece bir bölgenin gelir kaynağı olmaktan çıkıp ulusal ve sosyal refah dengesinin sağlanmasında da önemli bir araç olarak yer aldığını bildirdi.

Ömer Çelik: 2023 vizyonumuz 50 milyon ziyaretçi!

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, "Turizm gelirlerinde dünya sıralamasında 10'uncu sıradayız. İnşallah 2023 vizyonumuz, 50 milyon ziyaretçi 50 milyar dolar geliri hedeflemekte " dedi.

Marmara ve Karadeniz, güney sahillerine rakip oluyor!

Marmara ve Karadeniz, güney sahillerine rakip oluyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Karadeniz ve Marmara sahillerini, dünya turizminde kalitenin temsilcisi olan mavi bayrakla donatmak için çalışmalara başladı.

Marmara ve Karadeniz, turizmde güney sahillerine rakip oluyor!

Marmara ve Karadeniz, güney sahillerine rakip oluyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Karadeniz ve Marmara sahillerini, dünya turizminde kalitenin temsilcisi olan mavi bayrakla donatmak için çalışmalara başladı.

Mehmet Çelik kimdir? 

Sinpaş GYO’nun Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çelik kimdir? Mehmet Çelik daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Mehmet Çelik'in biyografisi...

Ömer Çelik: İsrail'in demografiyi değiştirme eylemini kınıyoruz!

AK Parti Sözcüsü Çelik, "Bu kanunsuz yerleşimlerde konut yapılması için koyulan her tuğla yeni bir şiddet eylemidir. İsrail'in demografiyi değiştirme amaçlı bu şiddet eylemlerini kınıyoruz" dedi...

Ömer Çelik:Külliye'nin kaçak olması söz konusu değil!

AKP Sözcüsü Ömer Çelik Adli Yıl açılışının Saray'da yapılmasıyla ilgi konuştu. Çelik, "Cumhurbaşkanlığı Külliyesi milletin evidir. Orada herhangi bir şekilde kaçak durum söz konusu değildir." ifadelerini kullandı. 

Carpediem Turizm İnşaat Sanayi Limited Şirketi açıldı!

Carpediem Turizm İnşaat Sanayi Limited Şirketi Sarıyer'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Halil Çelik, Ömer Çelik ve Recep Gökbayrak ortaklığında kuruldu.

Ömer Çelik'ten kentsel dönüşüm vurgusu!

Kartal'da bina çökmesi sonucu hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet dileyen AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, kentsel dönüşüm vurgusu yaptı.

Ömer Bulut kimdir?

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın belediye başkan aday adayı olarak kurumdan ayrıldı. Akabinden TOKİ Başkanlığı görevibe vekaleten Başkan Yardımcısı Ömer Bulut atandı. Peki, Ömer Bulut kimdir?

Ömer Arısoy kimdir?

Ömer Arısoy'un 2019 yerel seçimlerinde AK Parti'den Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi bekleniyor. Peki, Ömer Arısoy kimdir? Ömer Arısoy, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Alarko GYO borsada kendi paylarını geri alıyor!

Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı borsada işlem gören kendi paylarının geri alımı için Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Çelik, Genel Müdür Harun Hanne Moreno ve Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yüksel Varol'u yetkilendirdi...

AVM'lerde kira tepkisi!

AK Parti MYK toplantısı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında dün gerçekleşti. Toplantıda konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AVM’lerde yaşanan ‘kepenk kapatma’ eylemini eleştirdi.

Burçin Çelik kimdir?

Aveb Proje Danışmalığı kurucusu Burçin Çelik kimdir? Burçin Çelik, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Ömer İshak kimdir?

İhlas Yapı BizimEvler Güzelce Satış Müdürü Ömer İshak kimdir? Ömer İshak, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Hasan Çelik kimdir?

Tapu Dairesi Başkanı Hasan Çelik kimdir? Hasan Çelik, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?

Ömer Karakuş kimdir?

İş GYO Yönetim Kurulu Başkanı olan Ömer Karakuş kimdir? Ömer Karakuş, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Ömer Çelik kimdir

Ömer Çelik kimdir Ömer Çelik kimdir

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Yüreğir Belediyesi’nde Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve ilçe belediye başkanlarıyla bir araya gelerek koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi.  Toplantı sonrasında basın mensuplarına açıklama yapan Çelik, ”Adana’mız 1960 yılından beri görülmemiş sel ve afetle karşı karşıya kaldı. Burada ciddi miktarda hasar ve zarar söz konusu. En büyük tesellimiz hiçbir vatandaşımızın hayatını kaybetmemiş olmasıdır” diye konuştu.

”Valilikler kurulan risk koordinasyon merkezi, tüm belediye başkanlarımızın bu krize müdahale ederken ortak bir dayanışma içinde hareket etmesi, bütün sivil toplum örgütlerinin gereken duyarlılığı göstermesi son derece önemli oldu” diyen Ömer Çelik, “Çok büyük can kayıplarıyla karşı karşıya kalınabilirdi. Ama ilk andan itibaren emniyet güçlerinin, jandarmanın askerlerimizin verilen talimatlarla vatandaşlarımızı uyarması. Afet başladığı andan itibaren camilerden anons yapılarak 1’inci...