one tower ankara

one tower ankara

Daire fiyatlarının 756 bin TL'den başladığı One Tower Ankara Evleri'nde toplam 306 adet konut yer alıyor. Peki One Tower Ankara ne zaman teslim?

One Tower Ankara!

One Tower projesi Özçelik, İmaj ve Tan Ortaklığı imzası ile hayata geçiriliyor. One Tower Ankara projesinde teslimler 31 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek.

One Tower projesi Ankara'ya yön verecek!

MODERN şehirleşme yolunda emin adımlarla ilerleyen Ankara'nın en yüksek konut kulesi olacak One Tower, yılların eskitemeyeceği modern mimarisi, ayrıcalıklı donatılarıyla sadece Oran'ın değil Ankara'nın sembol projesi olmaya aday...

One Tower Ankara 50 yılda 50 bin ağaca bedel enerji tasarrufu sağlayacak!

Başkent’in zirvesi olarak bilinen tamamlandığında Ankara’nın en yüksek konut kulesi olacak One Tower Kule Konut ve AVM projesi, sunduğu çevresel çözümler sayesinde 50 yılda 50 bin ağaca bedel enerji tasarrufu sağlayacak.

One Tower Ankara iletişim!

One Tower Ankara iletişim ve adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. İTO Yatırım imzasını taşıyan One Tower Ankara projesinde teslimler Aralık 2015 yılında gerçekleştiriliyor...

One Tower, konut alıcılarına sıfır risk avantajı sunuyor!

Tamamlandığında Ankara'nın en yüksek kule konut ve AVM projesi olacak One Tower, lokasyondan, mimari yapı; yeşil bina sertifikasından, güven, fiyat, kullanılan ürün kalitesine kadar konut alıcılarına "sıfır risk" avantajı sunuyor.

Ankara'da konut projeler gelişti fiyatlar arttı!

Başkent ' te yaşam merkezine dönüşen konutlar keyifli oturum imkanı sunarken, sosyal donatı alanlarında metrekarelerin ve kullanılan malzemelerin yüksek maliyeti ise konut fiyatlarının artmasına neden oluyor...

One Tower'ın temeline binanın beşte biri oranında demir-beton kullanıldı!

TÜRKİYE'DE yaşanan depremler, inşaat sektörünü değiştirdi. Artık inşaatçılar, projeye olduğu kadar temele de özel önem gösteriyor. One Tower'ın temeline komple binanın yaklaşık beşte biri oranında demir ve beton harcandı.

One Tower, Ankara'nın yeni sanat merkezi oldu!

“Başkent’in zirvesi” olarak da bilinen ve tamamlandığında 185 metre yüksekliğiyle Ankara’nın en uzun kulesi olacak 48 katlı One Tower Kule Konut projesi Ankara'nın yeni sanat merkezi oldu.

One Tower elektrikli araçlara destek veriyor!

Ankara Oran'da inşa edilen 184 metre yüksekliğindeki 48 katlı konut ve AVM projesi "One Tower", elektrikli otomobillere destek kararı alan projelerden birisi olarak dikkati çekiyor.

One Tower Başkent'te yüksekliği ile baş döndürüyor!

Oran'da Özçelik İmaj ve Tan şirketleri ortaklığı ile kurulan İTO Yatırım'ın projesi One Tower, görece yeni bir doku ve bölgenin tek AVM'sinin yanı başında oldukça iddialı teknolojik dili ile karşımıza çıkıyor. Projedeki kulelerin yüksekliği 185 metre...

One Tower fiyat listesi!

Ankara'da konumlandırılan One Tower Evlerinde 11 farklı tipde konut seçeneği bulunuyor. 2015 yılının Mayıs ayında teslim edilecek olan One Tower fiyat listesi bilgisinin detayları haberimizde yer alıyor...

One Tower Ankara Projesi!

One Tower Ankara Projesi kapsamında satış süreci devam ediyor, fiyatların 573 bin liradan başlangıç gösterdiği One Tower Ankara Projesi 'nden banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabiliyor...

One Tower'da 573 bin liraya! 0,67 faiz oranı ile!

Albaraka Türk, Ankara’da “başkentin zirvesi” olarak adlandırılan One Tower Karma Projesi’nde faiz oranını değiştirmeyerek, 0,67’de tuttu. One Tower'da yer alan konutların fiyatları 573 bin liradan başlıyor...

Ankara One Tower vaziyet planı!

Ankara One Tower vaziyet planı görseli haberimizde yer alıyor. Ankara One Tower projesinde fiyatlar 573 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Ankara One Tower'da teslimler önümüzdeki Ekim ayında başlıyor...

Decathlon Ankara One Tower AVM’de mağaza açtı!

Decathlon, 5 farklı spor alanı ve özel ürün test alanlarıyla 5 bin 892 metrekare alanda sporseverlere yepyeni bir deneyim sunan ilk konsept spor deneyim mağazasını One Tower AVM’de hizmete açtı.

Mansur Yavaş: Ankara'nın ihtiyaçtan fazla yeni konut stoku var!

İhtiyaçtan fazla yeni konut stoku olduğunu öne süren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, ""Ankara'nın 2025'te öngörülen nüfusu 8 milyonken şu anda 25 milyona yetecek imar planımız var. Birçok binalar yapıldı satılmıyor. Bomboş bekliyor" dedi...

One Tower Ankara fiyatları 1 milyon 193 bin TL’den başlıyor!

Ankara Oran'da hayata geçirilen One Tower projesinde satışlar devam ediyor. Projede 12 ayrı tip ve büyüklükte 306 adet konut bulunuyor.

One Tower Diplomatique projesinin lansmanına ünlü akını!

Ankara'da hayata geçirilen One Tower Diplomatique 02 Aralık 2017 tarihinde 35.katta düzenlediği özel bir davetle ışıklarını yaktı.

Regnum Sky Tower'da ofislerde 60 ay 0 faiz fırsatı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla dikkat çeken Regnum Sky Tower, Ankara’da ofis sahibi olma şansını artıran yeni bir fırsat sunuyor.

One Tower AVM Ankaralıların gözdesi oldu!

Dünyaca ünlü Mimar Murat Tabanlıoğlu imzası taşıyan One Tower AVM, özellikle gurme mekanları ile Ankaralı'nın yeni adresi oldu" dedi.

One Tower AVM'den mağazalara kira desteği!

İnşaat sektörünün başı çektiği piyasalara destek kampanyaları, AVM sektörünü de harekete geçirdi. Başkent Ankara’nın yeni buluşma noktalarından One Tower AVM’nin, bünyesindeki mağazalara kira desteği yaptığı öğrenildi.

One Tower Ankara'da sıfır peşin, hemen taşın!

One Tower Ankara'da sıfır peşin, hemen taşın kampanyası başladı. One Tower projesinde peşinat vermeden daire sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Regnum Sky Tower, Ankara'nın yeni sembolü oldu!

Başkent ile özdeşleşen Ulus’taki Atatürk anıtı, Anıtkabir, Hitit Güneşi, Ankara Kalesi ve Atakule gibi sembollerden sonra şimdi de Regnum Sky Tower eklendi.

One Tower Diplomatique yüzde 20 kazandıracak!

İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, Ankara'nın en önemli bölgelerinden Oran'da hayata geçen One Tower Diplomatique"in kısa süre sonra yaşam başladığında en az yüzde 20 oranında değerini artırmasını beklediğini söyledi.

Regnum Sky Tower, Ankara’daki iş merkezi çıtasını yükseğe taşıdı!

Bürokrasiden sonra, Türk ekonomisinin de yeni merkezi olan Ankara’da son 4-5 yıldan beri hızla yükselen iş merkezleri, “Regnum” kalitesi ile de tanıştı.

One Tower Diplomatique'de hemen teslim avantajı!

Ankara Oran'da 185 metre yüksekliğiyle Ankara'nın en yüksek konut kulesi olan One Tower Diplomatique, özel bir kampanya başlattı. Projedeki kampanya Eylül ayı sonuna kadar devam edecek.

One Tower Diplomatique'den peşinatsız kampanya!

185 metre yüksekliğiyle Başkent Ankara’nın en yüksek konut kulesi olan One Tower Diplomatique, yaşamın başlamasına kısa süre kala zirvede olmak isteyenlere özel bir kampanya başlattı.

one tower ankara

one tower ankara one tower ankara

"One Tower Ankara ne zaman teslim?" sorusunu yanıtlamdan önce projenin özelliklerinde bahdeselim. 


One Tower Ankara Evleri'nde 2+1'den 5+1'den kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. 


Toplam 306 adet  konuttan meydana gelen One Tower Evleri'nde daire büyüklükleri 108 ile 256 metrekare arasında değişiyor. 


One Tower Ankara Konutları'nda fiyatlar 756 bin TL'den başlıyor. Projede konut sahibi olmak isteyenlere banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunuluyor.


Satış süreci devam eden One Tower Ankara Konutları'nda evlerin yanı sıra spor alanları, masaj odaları, kapalı otopark, buhar banyosu, fitness center ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatı alanlar mevcut. 


One Tower Ankara ne zaman teslim?

Özçelik, İmaj ve Tan Ortaklığı imzası taşıyan One Tower Ankara projesinde teslimler 31 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek.  

One Tower Ankara satış ofisi

Tel: (0312) 483 03 03 

Web: www.onetower.com.tr

Pınar...