Parktepe Evleri annemle hayalim yarışması

Parktepe Evleri annemle hayalim yarışması

ANKARA'nIN yeni gözde yerleşim merkezlerinden Beytepe'nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri'nin düzenlediği "Annemle Hayalim" yarışması sonuçlandı..

Ankara Parktepe Evleri’nin düzenlediği “Annemle Hayalim” yarışması sonuçlandı!

Ankara’nın gözde yerleşim merkezlerinden Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri’nin düzenlediği “Annemle Hayalim” yarışması sonuçlandı.Duygusal hayallerin geldiği yarışmada jüri zorlanınca, üç kişinin hayalini gerçekleştirmeye karar

Parktepe Evleri’nde teslim için geri sayım başladı!

Başkent Ankara’nın en hızlı gelişen yerleşim yerlerinden Beytepe’de hayata geçirilen Parktepe Evleri’nde, konut sahiplerinin evlerine kavuşması için sayılı günler kaldı.

Murat Altuntaş: Ankaralılar konutları oturum amaçlı alıyor!

Beytepe'de Parktepe Evleri'ni hayata geçiren Şahika Grup Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Murat Altuntaş, Ankaralıların satın aldığı konutu yatırım için değil, oturmak için aldığını belirterek, "Yatırım amaçlı satışları daha çok Ankara dışından gelen yabancılara yapıyoruz" dedi.

Parktepe Evleri projesinde kaba inşaat tamamlandı!

Şahika Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Murat Altuntaş, çok sayıda projenin teslim hazırlığı yaptığını, bazı projelerin de kaba inşaatlarının tamamlandığını vurguladı.

Mimar Sinan Fotoğrafçı Olsaydı yarışmasında ödüller dağıtıldı!

Parktepe Evleri’nin düzenlediği “Mimar Sinan Fotoğrafçı Olsaydı-Anadolu’nun Mimari Desenleri” fotoğraf yarışmasının sergisi renkli görüntülere sahne oldu.

Parktepe Evleri’nin Mimar Sinan Fotoğrafçı Olsaydı yarışması sonuçlandı!

Parktepe Evleri’nin düzenlediği “Mimar Sinan Fotoğrafçı Olsaydı-Anadolu’nun Mimari Desenleri” fotoğraf yarışması sonuçlandı. 3 bin TL değerindeki birincilik ödülünü Galata Kulesi’ni objektifine yansıtan Aydın Sertbaş kazandı.

Ankara Parktepe Evleri'nde mevsimsiz balkon keyfi!

Ayazıyla meşhur Başkent Ankara’da kış aylarında balkona çıkmak bir hayal… Kentin en yüksek noktalarından Beytepe’de hayata geçirilen Parktepe Evleri ise yerden ısıtmalı özel balkonlarıyla ‘mevsimsiz’ keyif sunuyor.

Ankara Parktepe Evleri bu yaz teslim edilecek!

Bu yaz teslim edilecek projeyi üstün kalite anlayışıyla hayata geçirdiklerini vurgulayan Altuntaş, şunları söyledi: “Parktepe Evleri’nde kullandığımız malzemeler sayesinde projenin kalitesini çok uzun yıllar korumasını hedefledik. " dedi.

Parktepe Evleri'nde Made in Germany kalitesinde yaşam!

Şahika Grup Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Murat Altuntaş, Ankaralılar’ın hayallerindeki konutlara imza atarken, konut sahiplerini en iyiyle buluşturmayı hedeflediklerini kaydetti.

Parktepe Konutları'nda satışlar devam ediyor!

Konumu ve kesintisiz manzarasından dolayı “Zirvede Yaşam” sloganıyla satışa sunulan Parktepe Evleri, Başkentin köklü firmalarından Şahika Grup Yapı Tarafından inşa ediliyor.

Parktepe Evleri uzun vadede karlı yatırım sağlıyor!

Yeni binalardaki teknik alt yapının önceki nesil binalara göre çok daha sağlam olması, doğru şehirleşmenin önemini bir kat daha artırıyor.

Beytepe Parktepe Evleri inşaatı ne durumda?

Başkent Ankara’nın yeni gözde yerleşim yerlerinden Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri, titiz düşünülmüş, sağlam ve estetik dış yapısının yanı sıra, fonksiyonel, rahat ve kaliteli iç mekan kurgusuyla da öne çıkıyor.

Parktepe Evleri konforuyla dikkat çekiyor!

İklim değişikliği ile mücadelede büyük rol oynayan enerji tasarrufu için konut projeleri yalıtıma daha fazla özen gösterirken, enerji tüketimini azaltmanın yanı sıra mevsim koşullarına uygun iklimlendirme ile yaşam kalitesini artırıyor.

Parktepe Evleri'nde klimasız iklimlendirme konforu!

Başkent Ankara’nın gözde yerleşim merkezlerinden Beytepe’nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri kullanılan yalıtım sayesinde klimasız iklimlendirme konforu sunuyor.

Parktepe Evleri annemle hayalim yarışması

Parktepe Evleri annemle hayalim yarışması Parktepe Evleri annemle hayalim yarışması

ANKARA'nIN yeni gözde yerleşim merkezlerinden Beytepe'nin en yüksek noktasında inşa edilen Parktepe Evleri'nin düzenlediği "Annemle Hayalim" yarışması sonuçlandı. Geniş ve konforlu konutlarıyla hayallerdeki evlere imza atan LEMA Grup ve FERTAŞ AŞ ortaklığıyla kurulan Şahika Grup Yapı tarafından inşa edilen Parktepe Evleri'nin, çocukların anneleri ile hayalini gerçekleştirmek için düzenlediği yarışma büyük ilgi gördü. 

Şahika Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Murat Altuntaş, çok sayıda kişinin anneleriyle gerçekleştirmek istedikleri hayallerini, Parktepe Evleri'nin internet sitesindeki "hayal formu" ile kendilerine ulaştırdıklarını ifade ederek, "'Gelin bu Anneler Günü'nde annenize hayal edin' sloganıyla başlattığımız projemiz büyük ilgi gördü. Ülke çapında katılım ile gelen hayaller arasında hem duygusal hem de eğlenceli olanlar vardı. Jüri seçim yaparken oldukça zorlandı. Biz de bir kişinin hayalini gerçekleştirmek yerine 3...