pendik icradan satılık ev

pendik icradan satılık ev

İcradan satışa çıkarılan arsa, daire, dükkan, tarla gibi taşınmazlar yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İstanbul'da da satışa sunulan o daire fiyatıyla şaşırtıyor...

Pendik'te 12 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul Anadolu 10. İcra Dairesi, İstanbul ili, Pendik ilçesi, Şeyhli Mahallesi, 7488 ada, 3 parselde yer alan arsayı 12 milyon TL'ye satıyor...

Ucuza mülk sahibi olmak isteyenlere icradan satılık fırsatlar!

Basın İlan Kurumu tarafından icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce kişi icradan satılık ilanları araştırıyor. İşte icradan satılık fırsatlar...

İcradan ucuza satılık gayrimenkul fırsatı!

Basın İlan Kurumu'nca icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce kişi icradan satılık ilanlarını inceliyor. İcradan satışa sunulan gayrimenkuller ile yatırımcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

Pendik'te 12 milyon TL'ye icradan satılık beton santrali ve müştemilatı!

İstanbul Anadolu 10. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili, Pendik ilçesi, Şeyhli Mahallesi, 7488 ada, 3 parselde yer alan beton santrali ve müştemilatını 12 milyon TL'ye icradan satıyor...

Pendik'te 3.5 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İl, Pendik İlçesi, Batı Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul 3 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Bebek'te 3.2 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Bebek Mahallesi'nde yer alan icradan satılık bahçeli kargir apartman 3 milyon 200 bin TL bedel ile satışa sunuldu. 

Pendik'te 32.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul İli Pendik İlçesi Ballıca Mahallesi'nde yer alan gayrimenkul vasıflı taşınmaz 32 milyon 262 bin 250 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. Satışa konu olan gayrimenkul ilk ihale tarihi 21 Şubat 2018 olarak belirlendi. 

Pendik'te 3.4 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul Anadolu Yakası Pendik İlçesi Emirli Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı taşınmaz 3 milyon 400 bin TL bedel ile icradan satılıyor. 

Burdur'da 4.7 milyon TL'ye icradan satılık fabrika ve arsası!

Burdur İli Merkez İlçesi Kışla Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi Mevkii'nde yer alan fabrika ve arsası 4 milyon 729 bin 670 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Adalar'da icradan satılık 4 katlı köşk!

Adalar İcra Dairesi tarafından İstanbul'un Adalar İlçesi'nde Aya Nikola Mevkii'nde bulunan köşk icradan satılıyor. Gayrimenkulün satış bedeli 12 milyon 588 bin 511 TL olarak belirlendi.

Bornova'da 7 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İzmir İli Bornova İlçesi'nde yer alan 31.160,00 metrekare yüzölçümlü zeytinlik vasıflı arsa 7 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Şehitkamil'de 42.6 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Gaziantep Şehitkamil İlçesi Organize Sanayi Mevkiinde yer alan fabrika ve arsası 42 milyon 645 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

pendik icradan satılık ev

pendik icradan satılık ev pendik icradan satılık ev

İcradan satışa çıkarılan arsa, daire, dükkan, tarla gibi taşınmazlar yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 

Takvim'de yer alan habere göre, Basın İlan Kurumu icra ilanlarını düzenli olarak yayınlıyor. Piyasa fiyatının altına, daha ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce vatandaş da icradan satılık ilanları yakından takip ediyor. İcradan satılık ev, arsa, araba, dükkan, tarla gibi mülkler vatandaşlara kaçırılmayacak bazı fırsatlar sunuyor. 

Son olarak yayınlanan ilanlar arasında İstanbul Pendik'te satışa çıkarılan ev dikkat çekti. 300 bin liraya satışa çıkarılan evin ilan tarihi olarak 24 Eylül 2020 olarak belirlendi.

İcradan ev almak riskli...