rize satılık arsa

rize satılık arsa

Rize 1. Sulh Hukuk Mahkemesi, Rize Merkez Gülbahar mahallesinde bulunan 2.629,32 metrekarelik çay bahçesini satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 8 milyon 389 bin 135 TL olarak belirlendi. 

Rize'de 6.9 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Rize 1. Sulh Hukuk Mahkemesi, Merkez'de bulunan 477 ada 5 sayılı parselin tapuda alanını 6 milyon 956 bin 505 TL'ye satıyor. Gayrimenkulün ihalesi 28 Ağustos 2020 günü gerçekleşecek.

Rize Çayeli'de 5.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Çayeli Belediye Başkanlığı, Rize Çayeli'nde yer alan arsayı 5 milyon 500 bin TL bedelle satışa çıkardı. 

Rize Merkez'de 3.8 milyon TL'ye satılık bina ve arsa!

Rize Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu, Rize Merkez'de bulunan bina ve arsa satışa çıkarıldı. Söz konusu gayrimenkullerin toplam satış bedeli 3 milyon 859 bin 270 TL olarak belirlendi.

Rize'de icradan satılık gayrimenkul: 2 milyon 559 bin liraya!

Rize Merkez'de bulunan turizm tesis alanı 31 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleştirilecek ihalede satışa çıkacak

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

İFM'de 121.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul Anadolu 20. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul îli, Ümraniye İlçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, 3328 Ada, 7 Parselde yer alan 6 bin 741 metrekare  yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazı 121 milyon 250 bin TL'ye icradan satıyor...

Tekirdağ Ergene'de 6.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa ve fabrika binası!

Çorlu 4. İcra Dairesi Müdürlüğü, Tekirdağ İli, Ergene İlçesi, Marmaracık Mahallesi, Çorlu Suyu Kumluca mevkii, 892 ada, 1 parselde kayıtlı 4 bin 32 metrekarelik arsa ve fabrika binasını 6 milyon 623 bin 877 TL'ye icradan satılıyor...

Ordu Büyükşehir'den 10.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu İlçesi Şahincili (Karşıyaka) Mahallesi'nde yer alan arsa ihale ile satılıyor. İhale 25 Temmuz'da gerçekleşecek..

Antalya Manavgat'ta 18 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya İli Manavgat İlçesi Çolaklı Köyü'nde yer alan turizm tesis alanı imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 16 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Elazığ Merkez'de 16 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ Merkez'e bağlı Şahinkaya Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 23 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Çorum Belediyesi'nden 9 milyon TL'ye satılık arsa!

Çorum Belediyesi, Gülabibey Mahallesi'ndeki arsa ihale ile satılıyor. Arsa için ihale 18 Mayıs'ta yapılacak..

Küçükçekmece'de 20 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Küçükçekmece İlçesi Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından Halkalı Merkez'deki arsa ihale ile 20 milyon TL'ye satılıyor..

Sivas Kılavuz Mahallesi'nde 8 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı tarafından Kılavuz Mahallesi'ndeki arsa satılıyor. Arsa için ihale 13 Şubat'ta gerçekleşecek..

Elazığ Hankendi Köyü'nde 3.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Elazığ Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından, Elazığ Merkez Hankendi Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta gerçekleşecek..

Arnavutköy'de 15.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Arnavutköy'deki konut imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta yapılacak..

Karaman İl Özel İdaresi'nden 4.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Karaman'da Kazımkarabekir Taşlık Mevkii'deki arsa ihale usulü ile satışa sunuluyor. İhale 12 Aralık'ta gerçekleşecek..

Erzurum Palandöken'de 3.7 milyon TL'ye satılık arsa!

Erzurum'da Palandöken'e bağlı Osmangazi Mahallesinde yer alan arsa ihale usulü ile satılıyor. İhale 8 Aralık'ta gerçekleşecek..

rize satılık arsa Haberi

rize satılık arsa

Rize 1. Sulh Hukuk Mahkemesi, Rize Merkez Gülbahar mahallesinde bulunan 2.629,32 metrekarelik arsayı 8 milyon 389 bin 135 TL'ye satıyor. Gayrimenkulün ihalesi 17 Mayıs 2021 günü gerçekleşecek.

T.C RİZE 1.SULH HUKUK MAHKEMESİ GAYRİMENKUL AÇIK ARTTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen gayrimenkullerin cinsi, kıymeti, adedi, evsafı özellikleri:
Rize Merkez Gülbahar mahallesinde kain 548 ada 9 sayılı parsel tapuda alanı 2.629,32 metrekare cinsi çay bahçesi olarak kayıtlıdır. Halı hazırda çay bahçesi ve tek katlı yapı bulunmaktadır. Parsel Rize Belediyesi imar planı sınırları içerisinde olup, ayrık nizam 7 kat yapılaşmaya uygundur. Parselin çevresinde okullar, kapalı spor salonu, ve çok sayıda yüksek katlı apartman ve işyerleri bulunmaktadır. Belediye ve kamunun her türlü alt yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Şehir merkezine ortalama 2.80 kilometre Mesafede Atatürk caddesine 80...