Sivas Park City AVM icra

Sivas Park City AVM icra

Sivas Merkez'de Park City AVM içerisinde bulunan 40 mağaza Sivas 2. İcra Dairesi tarafından 11 Mart 2015 günü saat 11:00 ile 15:20 arasında ihaleye çıkarılıyor.

Moscow City'de daire parasına 1 araçlık park yeri!

Moskova Belediyesi'nin iki biriminin taşınması ile birlikte 135 yeni park yerinin satın alınması tartışma yarattı.

Sivas Kazancılar Caddesi sil baştan!

Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü Kazancılar Caddesi’ndeki altyapı ve üst yapı çalışmalarını tamamlıyor.

Milos Park Homes'e Jüri Özel Ödülü!

Kuzey Kıbrıs’ın en ses getiren toplu konut projesi Milos Park Homes, Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul yarışması “Sign of the City Awards 2016”da, “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Novada Park Şanlıurfa’ya En İyi Bölgesel Merkezli AVM Ödülü!

Novada Park Şanlıurfa; Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul ödüllerinin verildiği ‘Sign of the City Awards’ın Devam Eden Projeler kategorisinde ‘En İyi Bölgesel Merkezli AVM’ seçildi.

Başiskele Alize Park City'de yaşam başladı!

Kısa süre önce tamamlanan Alize Park City'de yaşam başladı. Sitenin en güzel dairelerinden, iki oda bir salondan oluşan, toplam 110 metrekare kullanım alanlı daire satılığa sunulmuştur.

MHT Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

MHT Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Ferhat Çelik Yönetim Kurulu Üyeliğinde 200 bin TL sermaye ile 30 Aralık'ta Esenyurt, Aşık Veysel Mahallesi, Atatürk Bulvarı Park City Sitesi'nde kuruldu.

Sign of the City Awards'tan Primemall SivasPark AVM'ye ödül!

Gayrimenkul sektöründe en iyileri belirlemek amacıyla gerçekleştirilen "Sign of the City Awards 2015" için yarışan 140 projeden 31'i ödüllendirildi.Gayrimenkul sektörünün en prestijli ödülü Sivas'ın ilk AVM'sine gitti.

Sivas Net City projesinin lansmanı yapıldı!

Sivas'ta hayata geçirilen Net City`in 140 dairelik projesi düzenlenen programla tanıtıldı. Tanıtıma, Vali Alim Barut, Belediye Başkanı Sami Aydın, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım katıldı.

Aqua City Denizli fiyat listesi!

Aqua City Denizli fiyat listesi bilgisine göre daire fiyatları 187 bin TL'den başlıyor. Eski EGS Park alanında inşa edilen projede teslimlerin 2017 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Sivas Park City AVM 5.8 milyon TL'ye icradan satılıyor!

Sivas Merkez'de Park City AVM içerisinde bulunan 40 mağaza Sivas 2. İcra Dairesi tarafından 11 Mart 2015 günü saat 11:00 ile 15:20 arasında ihaleye çıkarılıyor.

Sinpaş Aqua City Denizli projesinin lansmanı 17 Ekim'de!

Sinpaş Yapı, Denizli EGS Park içerisinde dev konut projesi Aqua City Denizli'ye başlıyor. Ön taleplerin toplandığı Sinpaş Aqua City Denizli projesinin lansmanı 17 Ekim'de yapılıyor...

Alize Park City'nin sosyal tesislerinde solar enerjisi kullanılacak!

Alize Park City, Kocaeli'de bir ilki gerçekleştirerek sosyal tesislerinde solar enerji kullanımını hayata geçirmeye karar vermiş. Böylece tesisin bütün enerji ihtiyacı ekstra bir harcama gerektirmeden çözüme kavuşmuş olacak

Sivas Kurt Deresi Vadi Park'ın 1.etabı törenle açıldı!

Sivas'ın en büyük yaşam alanı olacak olan ve Sivas Belediyesi tarafından yaptırılan 326 bin metre karelik Kurt Deresi Vadi Park'ın 30 bin metre karelik 1. Etap açılışı gerçekleştirildi....

Sivas Park City AVM icra

Sivas Park City AVM icra Sivas Park City AVM icra

Sivas Merkez'de Park City AVM içerisinde bulunan 40 mağaza Sivas 2. İcra Dairesi tarafından 5 milyon 844 bin 665 TL'ye satışa çıkarılıyor.


Taşınmazların ihalesi Sivas Adalet Sarayı'nda gerçekleşecektir. Bahse konu taşınmazların ihalesi açık artırma usulüyle yapılacaktır.


İhale İlanı

Taşınmazın Özellikleri;

Sivas ili, Merkez ilçesi, Altuntabak Mahallesi, 3600 ada, 2 parselde 3255 metrekare alan üzerinde kurulu Park City AVM içerisindeki 40 bölümün tamamı satışa konudur.


Kıymeti: 5.844.665,16 TL

1. Satış Günü: 11/03/2015 günü 11:00 ile 15:20 arası

2. Satış Günü: 06/04/2015 günü 11:00 ile 15:20 arası


İlanın tam metni için tıklayın

İlanın tam metni için