Turkeybuild Istanbul inşaat sektörü

Turkeybuild Istanbul inşaat sektörü

Yapı Fuarı Direktörü Banu Keskin, TurkeyBuild İstanbul ve İnşaat Sektörü ile ilgili soruları yanıtladı. İşte Keskin'in o röportajı...

43. Yapı Fuarı - Turkeybuild Istanbul ne zaman?

43. Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul, katılımcılardan gelen yoğun taleplerle hafta içine alınarak 06 Nisan - 09 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 6-9 Nisan 2021'de!

01 – 04 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, 06 - 09 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Turkeybuild İstanbul’un inşaat sektörüne katkıları!

Yapı Fuarı Direktörü Banu Keskin, TurkeyBuild İstanbul ve İnşaat Sektörü ile ilgili soruları yanıtladı. İşte Keskin'in o röportajı...

Nili İstanbul İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Nili İstanbul İnşaat Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Masoud Samandary, Mohammad Saeed Fakırzada ve Mohammad Yama Shaghası ortaklığında kuruldu.

Yapı Fuarı – TurkeyBuild 1-4 Nisan arası düzenlenecek!

Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika'dan alıcıları cezbeden, sektörün trendlerinin konuşulacağı ve en son yapı teknolojileriyle ve ürünlerinin sergileneceği Yapı Fuarı - Turkeybuild Istanbul, sektöre ivme kazandıracak girişimcilere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 

Turgay İstanbul İnşaat Elektrik Metal Temizlik Ambalaj Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turgay İstanbul İnşaat Elektrik Metal Temizlik Ambalaj Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu’nda 400 bin TL sermaye bedeli ile Turgay Kar tarafından kuruldu.

Safe İstanbul İnşaat Emlak Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Safe İstanbul İnşaat Emlak Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Seyf Şahin tarafından kuruldu.

Huzur İstanbul İnşaat Metal Elektrik Kimya Oto Parçaları Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Huzur İstanbul İnşaat Metal Elektrik Kimya Oto Parçaları Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Özlem tarafından kuruldu.

Yapı Fuarı – TurkeyBuild İstanbul 1 Nisan 2021'de kapılarını açacak!

1 Nisan ile 4 Nisan 2021’de kapılarını açmaya hazırlanan Yapı Fuarı – TurkeyBuild İstanbul, 43 yıldır sektöre katkı sunmaya, sektörün uluslararası rekabetçiliğinin geliştirilmesine fırsat sağlıyor.

Ocak İstanbul İnşaat Elektrik Temizlik Reklam Medikal Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ocak İstanbul İnşaat Elektrik Temizlik Reklam Medikal Ticaret Limited Şirketi Şişli’de 400 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Ocak tarafından kuruldu.

Map İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Map İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Müjde Atalay tarafından kuruldu.

Gıfs İstanbul İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Mobilya İthalat Ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Gıfs İstanbul İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Mobilya İthalat Ve İhracat Limited Şirketi bugün Avcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cem Korkmaz tarafından kuruldu.

43. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 1 Nisan'da başlıyor!

İnşaat sektörünün trendlerinin anlatılacağı ve en yeni yapı teknolojileri ve yapı ürünlerinin sergileneceği 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Fuarı, 01 – 04 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenecek.

Turkeybuild Istanbul inşaat sektörü Haberi

Turkeybuild Istanbul inşaat sektörü

Yapı Fuarı Direktörü Banu Keskin, TurkeyBuild İstanbul ve İnşaat Sektörü ile ilgili soruları yanıtladı. İşte Keskin'in o röportajı...

1. Banu hanım, öncelikle kendinizden bahsedebilir misiniz? Yapı Fuarı tecrübeniz ne zamandan bu yana devam ediyor? İnşaat sektörü ile ilgili Yapı Fuarı öncesinde nasıl bir ilginiz söz konusu? 

-1985 İstanbul doğumluyum. T.C. Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum. Mezun olduktan hemen sonra halen çalışmakta olduğum eski adı ile ITE Türkiye şu an bilinen ismi ile Hyve Türkiye’de Yurtdışı Yapı ve Dekorasyon Fuarları Proje Müdürü olarak işe başladım. Ardından Yurtdışı Fuarları Satış Direktörü Yardımcılığına geçmem ile kısa bir süre sadece yapı sektörü odağımdan çıktı ancak 1 sene sonra yeniden sektöre Yapı ve Dekorasyon Fuarları Bölüm Direktörü olarak geri döndüm. 4 sene önce de...