Turyap

Turyap

Yatırımlara devam edeceklerini belirten Ege-Koop Başkanı Hüseyin Aslan, dört farklı tipte inşa edilecek konaklara olan talebin yoğun olduğunu açıkladı

Dört Mevsim Konakları Güzelbahçe'de 165 bin 952 euroya Deniz Konakları!

Deprem yönetmeliğine uygun; sınıf malzeme ve işçilikle inşa edilen Dört Mevsim Konakları çam ormanları içinde seçkin sahiplerini bekliyor

Turyap arabuluculu ofisler kiralayacak!

Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi (TAM) Çözüm Merkezi’ni İstanbul Kağıthane’de açan Turyap yeni merkezinde arabulucularla bir araya gelip ofis kiralayacak.

TURYAP, yabancı alıcılara hem satış hem rehberlik yapacak!

Türkiye'den 250 bin dolarlık gayrimenkul alan yabancı alıcılara vatandaşlık verileceği kararı yabancı yatırımcıların gözünü Türkiye'ye çevirmesini sağladı. Türk firması TURYAP gelen talebe cevap vermek için Türkiye'ye yatırım yapacak yabancılara hem satış hem de rehberlik yapacak. 

TURYAP Maslak 1453'teki 18 daireyi satıyor!

TURYAP, Maslak 1453 projesinde bulunan 18 daireyi satışa çıkardı. Söz konusu taşınmazların satış bedeli 19 milyon 800 bin TL olarak belirlendi.

Turyap Şehr-i Bağcılar'daki 1201 daire ve 22 ticari alanı satıyor!

Bağcılar Belediyesi ve Belediye İştiraki Başak A.Ş tarafından hayata geçirilen Şehr-i Bağcılar projesi Türkiye’nin emlak pazarlama şirketi olan Turyap tarafından satılıyor. Projede 60 aya varan vade fırsatı sunuluyor.

TURYAP'tan 500 TL katılımla emlak festivali!

Turyap, 13. Gayrimenkul Fuarı Arap-Türk Zirvesi’nin ikinci günü 24 Mart 2019 Pazar saat 14:00’te Hilton Convention Center’da site içinde sıfır daire, ofis, villa, arsa, ada ve okuldan oluşan gayrimenkullere yönelik “Teklif Alma Toplantısı” gerçekleştirecek. 

TURYAP'tan 619.7 milyon TL'ye satılık 100 gayrimenkul!

TURYAP, birçok inşaat şirketinin markalı konut projelerini 619 milyon 764 bin 296 TL'ye 13'üncü Gayrimenkul Fuarı'nda satışa sunacak. Fuar, 24 Mart 2019 günü Hilton Bosphorus Convention Center Etkinlik Salonu'nda düzenlenecek.

Avrupalı Türkler ev alırken kandırılırsa zararı Turyap karşılıyor!

Türkiye’nin en büyük emlak zincirine sahip firması Turyap, Almanya’nın Düsseldorf kentinde 8-10 Şubat’ta gerçekleştirilen  ‘Evim Türkiye Fuarı’na katıldı

Turyap, Avrupa'da büyümeye devam ediyor!

TURYAP, İngiltere’nin başkenti Londra’nın merkezi konumundaki Bloomsbury  ve Wood Green’in Lordship Lane üzerinde açılan yeni temsilcilikleri öncesi bir gece gerçekleştirdi. 

TURYAP iki temsilcilikle İngiltere emlak piyasasında!

Türkiye’de ilk kez franchising sistemi kuran TURYAP, İngiltere’nin başkenti Londra'nın Bloomsbury ve Wood Green bölgesinde bugün iki temsilcilik açtı. TURYAP, İngiltere emlak piyasasına hızlı bir giriş yaptı.

Turyap'tan master franchise atağı!

Turyap, Türkiye’de franchise sistemini başlattı. Son iki yılda ABD, İngiltere , Yunanistan, Romanya, Azerbaycan, KKTC, İspanya, Hollanda’ya temsilcilik açan şirket Birleşik Krallık’ta Master Franchise açıyor.

Turyap Şehr-i Bağcılar'daki 3+1'leri satıyor!

Türkiye’nin emlak pazarlama şirketi olan Turyap Bağcılar’da inşa edilen Şehr-i Bağcılar projesinin satışını yapacak. Projede ev fiyatları 417 bin TL'den başlıyor.

Turyap Şehr-i Bağcılar satılık!

Turyap, mülkiyeti Bağcılar Belediyesi ve Belediye İştiraki Başak A.Ş tarafından Bağcılar’da geliştirilen Şehr-i Bağcılar projesini satışa çıkardı. Peki, Turyap Şehr-i Bağcılar satılık daire fiyatları ne kadar? İşte detaylar...

Dövizle yapılmış kiralamalar için TURYAP Çözüm Merkezi devrede!

Dövizle kiralamalarda yeniden düzenlenecek sözleşmelerde şirketlerin bu süreci sıkıntısız atlatabilmesi amacı ile, İstanbul Ticaret Üniversitesi iş birliğiyle TURYAP Çözüm Merkezi devreye girdi.

Turyap

Turyap Turyap

Ekonomide yaşanan sıkıntı nedeniyle inşaat sektöründe yatırımlar dururken, Ege-Koop yeni bir yatırıma başlıyor. Güzelbahçe Çamlıköy mevkiinde 130 dönüm arazide yapılacak Dört Mevsim Konakları Projesi, 58 milyon TL yatırımla tamamlanacak. Ege-Koop'un 25. kuruluş yıldönümü için yapılacak prestij projesi, İzmir'in tarihi konaklarına benzer konutlardan oluşacak ve Zeytin, Çamlı, Yağmur-1, Yağmur-2 adıyla 4 farklı tipte inşa edilecek. Proje bugün Tarihi Havagazı Fabrikası'nda düzenlenecek özel bir gece ile tanıtılacak.

137 Kişi Faydalanacak
137 özel kişi için hazırlanan proje henüz tanıtılmadan kampanyayla ilgili talep yoğunluğu yaşandığını belirten Aslan, "Her kriz döneminde büyüyen Ege-Koop, giriştiği tüm projeleri taahhüt ettiği zaman diliminde bitirme başarısıyla, halkın gönlündeki 'güvenilirlik' tahtını kimselere kaptırmıyor" dedi.

Banka kredilerinde faiz oranlarının gerilemesi ve inşaat maliyetlerinin düşmesiyle birlikte konut almak için en iyi dönemin yaşandığına dikkat...