Yapı Fuarı açıldı mı

Yapı Fuarı açıldı mı

21. Yapı Fuarı- Turkeybuild İzmir, Ege ve Akdeniz bölgelerinin yapı sektörü temsilcilerini "Fuar İzmir - Gaziemir"de bir araya getiriyor.

Denizli Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı açıldı!

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen ve büyük beğeni toplayan Türkiye’nin kendi alanında tek ve lider fuarı; Emlak ve Yapı Endüstri Fuarı açıldı.

41. Yapı Fuarı kapılarını açtı!

Dünyanın 5 büyük yapı fuarından biri olan 41. Yapı Fuarı açıldı. Fuar, 12 Haziran Cumartesi gününe kadar ziyaret edilebilecek...

YAPEX Fuarı açıldı!

Antalya'da bu sene 25'incisi düzenlenen "Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı" açıldı.

Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara bu akşam sona eriyor!

Ankara ve bölgesinin en büyük organizasyonu Yapı Fuarı Turkeybuild Ankara açıldı. Fuar, bu akşam sona erecek.

Kütahya 1. Yapı Dekorasyon Fuarı açıldı!

Kütahya 1. Yapı Dekorasyon Isıtma ve Soğutma Teknolojileri Fuarı açıldı. Fuar 22 Mayıs gününe kadar açık olacak. Fuarda ’bina güvenliği ve alınacak tedbirler’ ve ’kentsel dönüşüme dair her şey’ konulu 2 ayrı sempozyum da düzenlenecek.

Dakar'daki Yapı Fuarı'na Türk firmaları da katıldı!

Senegal'in başkenti Dakar'da "Batı Afrika Uluslararası Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı" açıldı. Açılışa Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Nilgün Erdem Arı'nın yanı sıra inşaat sektörü temsilcileri katıldı.

21. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir açıldı!

21 yıldır, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük fuarı olma özelliği taşıyan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de sektördeki en son teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergileniyor. Fuar, 8 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek.

Yapı Fuarı temsilcileri İzmir'de buluşturdu!

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, Fuar İzmir'de açıldı. Bu yıl 21'incisi düzenlenen Yapı Fuarı Turkeybuild İzmir, Ege ve Akdeniz bölgelerinin yapısektörü temsilcilerini bir araya getirdi.

Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir başladı!

Turkeybuild İzmir, 5 Kasım’da yeni fuar alanı “Fuar İzmir-Gaziemir”de açıldı.Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir’de sektördeki en son teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergileniyor. Fuar, 8 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek.

28.Yapı Fuarı Turkeybuild Ankara açıldı!

Orta Anadolu Bölgesi’nin en büyük yapı fuarı "Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara", 1 Ekim Perşembe günü Congresium ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda açıldı.

28. Yapı Fuarı Ankara'da açıldı!

Bu yıl 28.’si düzenlenen, 9 milyar dolarlık inşaat malzemeleri pazarına sahip Orta Anadolu Bölgesi’nin en büyük yapı fuarı Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara, 1 Ekim Perşembe günü Congresium ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda açıldı.

38. Yapı Fuarı Tüyap'ta açıldı!

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması, 38. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul kapılarını açtı. Fuarda, 1.250 üretici firmanın yer alacak.

Şanlıurfa 3. Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Fuarı açıldı!

3. Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Fuarı açıldı. Güneydoğu'da inşaat sektörünün önemli merkezlerinden Şanlıurfa'da açılan fuar, 3 gün ziyaret edilebilecek. Çekici: "Dünya genelindeki fuarlarda Türkiye'nin payı yüzde 2 civarında artırılmalıdır" dedi.

Yapı Fuarı açıldı mı

Yapı Fuarı açıldı mı Yapı Fuarı açıldı mı

21. Yapı Fuarı- Turkeybuild İzmir, Ege ve Akdeniz bölgelerinin yapı sektörü temsilcilerini "Fuar İzmir - Gaziemir"de bir araya getiriyor. 350'yi aşkın katılımcı firma, binlerce üriin çeşidi, yaklaşık 30 bin ziyaretçisiyle 21 yıldır, Ege ve Akdeniz Bölgesi'nin en büyük fuarı olma özelliği taşıyan Yapı Fuarı- Turkeybuild İzmir'de sektördeki en son teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergileniyor. Yapı malzemeleri sanayisinde faaliyet gösteren şirketlerin, ürün ve hizmetlerindeki en yeni teknoloji ve gelişmeleri, yatırımcılar, müteahhitler ve sektör profesyonellerinin beğenisine sunduğu Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir, bölgenin bu alandaki en büyük ve en verimli ticari platformu olarak dikkat çekiyor. 

8 Kasım Pazar gününe kadar açık kalacak fuarın, yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren 350'yi aşkın katılımcı firmanın binlerce ürün çeşidini yaklaşık 30 bin ziyaretçiyle buluşturması bekleniyor. 


Başer: "Sektördeki...