brisa

brisa

Brisa, Bridgestone'un geliştirdiği ve binaların depreme dayanıklılığını artıran sismik izolatörleri Türkiye pazarına sunacak.

Brisa ikinci fabrikasını Aksaray'da açacak!

Brisa; ikinci fabrikasını Aksaray’da açmaya hazırlanıyor. Genel Müdür Yiğit Gürçay, “Bu 300 milyon dolarlık bir yatırım. İlk etapta bu yıl için 140 milyon dolar haracayacağız. İstihdam sağlamaya başladık” dedi.

Brisa 100-110 milyon dolarlık yatırım hedefliyor!

Brisa bu yıl 100-110 milyon dolarlık yatırım hedefliyor. Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman şirketin finansal verilerinin değerlendirildiği toplantıda konuştu..

Brisa 300 milyon dolar yatırımla 700 kişiye istihdam sağlayacak!

Son 5 yılda yüzde 14 büyüyen lastik pazarındaki talebi dikkate alan Brisa, Aksaray’da yeni bir lastik fabrikası kurmak için hareket geçti. 300 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilecek fabrika 700 kişiye iş kapısı açacak....

Brisa Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'nde fabrika açacak!

Brisa' nın 25. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen toplantıda Brisa, Aksaray Organize Sanayi Bölgesi' nde 300 milyon dolarlık başlangıç yatırımı ile ikinci fabrikası nı açacağını duyurdu...

Brisa OtoPratik Mağazası Manavgat'ta hizmete girdi!

Manavgat'ta Brisa OtoPratik, hızlı bakım ve lastik merkezinin yeni mağazası açıldı. Açılışa Brisa Tüketici Satış Direktörü Şevket Saral, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Boztaş ile davetliler katıldı...

Brisa Aksaray Organize Sanayi Bölgesi'nde ikinci fabrikayı kuruyor!

Brisa Bridgestone bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yayınaldığı habere göre Brisa Yönetim Kurulu; 04/10/2013 tarihli kararına istinaden Brisa Aksaray Organize Sanayi Bölgesi' nde ikinci fabrikayı kuruyor...

Brisa açacağı fabrika için yatırım fırsatlarını değerlendiriyor!

Brisa, Türkiye sınırları içinde yer alacak ikinci bir fabrika yatırımı için fırsatların değerlendirilmesi hakkında bugün Kamu Aydınlatma Platformu'na açıklama yaptı. Konu ile ilgili yetkili Şirket İcra Kurulu kılındı...

Brisa'nın 30'uncu Otopratik mağazası Ankara Ostim'de açıldı!

Ostim Otopratik'in açılış töreni Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman ve mağaza sahibi Erhan Tuna'nın yanı sıra Ostim Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Orhan Aydın ile Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci'nin de katılımıyla gerçekleşti

Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman: Lassa bayileri açarak büyüyeceğiz!

İhracat yaptıkları ülkelerde kalıcı olmak için ortaklıklar düşündüklerini belirten Brisa Genel Müdürü Bayman, Avrupa’da Lassa bayileri açarak büyüyeceklerini söyledi

OtoPratik 27. mağazasını Kayseri’de açtı!

Türkiye lastik sektörünün lider kuruluşu Brisa’nın hizmet markalarından OtoPratik, ülke çapındaki servis noktalarına bir yenisini daha ekledi

Deprem geçirmez bina farkındalığı artıyor!

Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki Brisa, Bridgestone’un ürettiği kauçuk esaslı sismik izolatör ürünleriyle Türkiye’de binaları depreme karşı koruyan bu yenilikçi çözümler yaygınlaşacak.

Brisa Aksaray Fabrkası 2018 yılında açılacak!

Brisa’nın 2018 başında açmayı planladığı Aksaray fabrikası, İzmit’teki kapasiteye ek olarak, binek ve hafif ticari araç lastikleri segmentinde yıllık 4.2 milyon adet üretim kapasitesi sağlayacak.

Brisa, sismik izolatörleri Türkiye pazarına sunuyor!

Brisa, Bridgestone'un geliştirdiği ve binaların depreme dayanıklılığını artıran sismik izolatörleri Türkiye pazarına sunacak.

Aksaray'da kiralık ev fiyatları arttı!

Aksaray'da Brisa'nın fabrika açması kiralık evlere olan ilgiyi arttırdı. Aksaray Müteahhitler Birliği Başkanı Ömer Gümüşay, kiralık eve ilginin arttığını belirtti.

Brisa ProPratik Gaziantep’te mağaza açtı!

Brisa Ticari Ürünler Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Atış: "Brisa Gaziantep'teki yeni mağazasıyla bu hizmeti yaygınlaştırma hedefi kapsamında önemli bir adım daha atmış oldu" dedi.

Brisa ikinci fabrikasını Aksaray'da açacak!

Brisa; ikinci fabrikasını Aksaray’da açmaya hazırlanıyor. Genel Müdür Yiğit Gürçay, “Bu 300 milyon dolarlık bir yatırım. İlk etapta bu yıl için 140 milyon dolar haracayacağız. İstihdam sağlamaya başladık” dedi.

Brisa'nın binaları depremden koruyan sismik izolatörleri satışta!

Brisa tarafından, 14 Kasım’da İstanbul’da düzenlenen “Türkiye-Japonya Ekonomik İşbirliği Konferansı”ndaki ilgili oturumda, Bridgestone tarafından üretilen kauçuk esaslı sismik izolatörler hakkında bilgi verildi.

Brisa, 4. ProPratik mağazasını Van'da açtı!

Brisa'nın, ağır ticari araçlara satış ve servis zinciri ProPratik'in dördüncü mağazası Van'da açıldı. Aydınlar Otomotiv yetkilisi Muzaffer Aydın, yeni mağazanın 986 metrekare alanda aynı anda 10 araca servis hizmeti verebildiğini dile getirdi.

Brisa 100-110 milyon dolarlık yatırım hedefliyor!

Brisa bu yıl 100-110 milyon dolarlık yatırım hedefliyor. Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman şirketin finansal verilerinin değerlendirildiği toplantıda konuştu..

Ege Seramik Brisa serisi ile daha şık mekanlar!

Ege Seramik, portföyünde yer alan mermer, ahşap, modern ve klasik görünümlü serileri ile yaşam alanlarınızdaki seramikleri belirlemeye devam ediyor. risa serisi özgün tasarımı ile şık mekanların keşfedilmesine yardımcı oluyor.

Brisa Lastik Fabrikası'nın inşaatı başladı!

Sabancı Holding ve Japon Bridgestone Corporation ortaklığıyla Aksaray'da 955 bin metrekare alan üzerine kurulacak 4 bin kişinin istihdamının öngörüldüğü Brisa Lastik Fabrikası'nın inşaat çalışmaları başladı...

Aksaray'da Brisa Lastik Fabrikası'nın inşaatı başladı!

Sabancı Holding ve Japon Bridgestone Corporation ortaklığıyla 955 bin metrekare alan üzerine kurulacak Brisa Lastik Fabrikası'nın inşaatı başladı. Fabrikada yaklaşık 4 bin kişi istihdam edilecek.

Brisa Aksaray fabrikasının temeli yıl sonunda atılacak!

Sabancı Holding ve Bridgestone ortaklığındaki Brisa, Aksaray’da 300 milyon dolar yatırımla inşa edilecek yeni fabrikanın temelini yılın son çeyreğinde atacak. Fabrikanın 2018 yılında devreye alınması planlanıyor...

brisa Haberi

brisa

Brisa açıklamasına göre. Brisa, "deprem-geçirmez" binalar için, Japon ortağı Bridgestone'un ileri teknoloji ürünü sismik izolatörleri ile pazarda yerini alacak. 

Açıklamada yer verilen bilgilere göre. Bridgestone, toplumsal bir sorumluluk alarak uzun yıllara dayanan deneyimi ve ileri teknolojisini depreme dayanıklı ürünler geliştirmek için kullanıyor. 1980 yılında Japonya'da ilk sismik izolatörleri üreten Bridgestone, bugün bu alanda dünyanın lider teknoloji geliştiricileri arasında yer alıyor. Bridgestone sismik izolatörleri, önemli ArGe çalışmaları sonucunda kauçuk ve çelik ham maddelerden üretiliyor ve binalar için sarsıntıları emen tampon görevi üstleniyor. 

15 Haziran'da düzenlenen "Sismik İzolasyonda Yeni Dönem" konferansının destekçileri arasında yer alan Brisa, bu alandaki ileri teknoloji ürünlerini tanıttı. 

Sismik izolatörlerin dünyadaki yaygın kullanımına dikkati çeken Brisa Ticari Ürünler Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Egemen Atış, şunları aktardı: "Bridgestone tarafından...