icradan satılık ilanları

icradan satılık ilanları

Medya Takip Ajansı Interpress’in, ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan araştırmasına göre, değişkenlik gösteren ekonomik şartların etkisiyle “İcradan Satılık’ ilanların sayısında, yılbaşından bu yana artış olduğu ortaya çıktı.

İcradan satılık ilanları bu yıl yüzde 70 oranında arttı!

Yapılan araştırmalara göre artan icradan satılık ilanlarında 2013 yılının başından beri yüzde 70 oranında artış meydana geldi.

İcradan satılık ilanları hız kesti!

Krizde 'icradan satılık' mallarda yaşanan ilan sayılarındaki artışların 2011'de hız kestiği tespit edildi

Bankalar gözünü fabrikalara dikti! İcra ilanları artıyor!

İcradan satılık fabrika ilanları her geçen gün artıyor. Son beş ayda yaklaşık 33 fabrika icradan satışa çıkarıldı. Bankalar borçlarını ödeyemeyen iş adamlarını sıkıştırmak için mallarını icradan satışa çıkarıyor...

Bebek'te 3.2 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Bebek Mahallesi'nde yer alan icradan satılık bahçeli kargir apartman 3 milyon 200 bin TL bedel ile satışa sunuldu. 

Şile'de 7.4 milyon TL'ye icradan satılık 2 gayrimenkul!

İstanbul İli, Şile İlçesi Meşrutiyet Mahallesi ve Ahmetli Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkul toplamda 7 milyon 413 bin 560 TL bedel ile icradan satışa sunuluyor.

Ankara'da 3.5 milyon TL'ye icradan satılık villa!

Ankara İli Çankaya İlçesi, Dikmen Mahallesi'nde yer alan, 300 metrekarelik 5+1 villa 3 milyon 500 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Çankaya'da 10 milyon TL'ye icradan satılık 4 katlı bina ve arsası!

Ankara İli, Çankaya İlçesi'nde yer alan 4 katlı bina ve bahçesi  10 milyon TL bedel ile icradan satışa sunuldu. 

Adana Sarıçam'da 12 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Adana İli Sarıçam İlçesi Suluca Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 12 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Kemer'de 75.4 milyon TL'ye icradan satılık turistik tesis ve arsası!

Antalya ili Kemer İlçesi Çamyuva Mahallesi'nde yer alan turistik tesis ve arsası vasıflı gayrimenkul 75 milyon 460 bin 430 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Beykoz'da 4.2 milyon TL'ye icradan satılık 4 gayrimenkul!

İstanbul İli Beykoz İlçesi Çavusbaşı Mahallesinde yer alan 4 adet gayrimenkul toplamda 4 milyon 200 bin TL'ye icradan satışa çıkarıldı. 

İzmir Aliağa'da 9 milyon TL'ye icradan satılık benzin istasyonu!

İzmir İli Aliağa İlçesi'nde Helvaco Köyü'nde yer alan  üzerinde benzin istasyonu ve eklentileri olan gayrimenkul 9 milyon TL bedel ile icradan satılıyor. 

Kuşadası'nda 7.2 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Aydın İli, Kuşadası İlçesi, Davutlar Mahallesi, Köyaltı mevkiinde yer alan gayrimenkul 7 milyon 238 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı.

Sivas'ta 5.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Sivas İli, Merkez İlçesi, Kadıburhanettin Mahallesi'nde yer alan tarla vasıflı taşınmaz 5 milyon 624 bin 329 TL bedel ile icradan satışa çıkarılıyor.

Beykoz'da 3.3 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İli Beykoz İlçesi Poyraz Köyü Dereiçi Mevkii'nde yer alan bahçeli kargir bina vasıflı gayrimenkul 3 milyon 300 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Fatih'te 30.4 milyon TL'ye icradan satılık 2  gayrimenkul!

İstanbul İli Fatih İlçesi Kirmasti Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkul toplamda 30 milyon 435 bin 126 TL bedel ile icradan satılıyor.

icradan satılık ilanları

icradan satılık ilanları icradan satılık ilanları

Medya Takip Ajansı Interpress’in, iki binden fazla ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan araştırmasına göre, Ocak 2014’ten bu yana geçen 6 aylık sürede icradan satılık menkul, gayrimenkul ve taşıt ilanlarının yaklaşık yüzde 40 oranda artarak, toplam 26.889’a ulaştığı belirlendi. 2013 yılın aynı döneminde ise bu sayının 19.266 adet olduğu tespit edildi.


Yılbaşından bu yana yazılı basında yayınlanan “İcradan Satılık” ilanlarının 16.345 tanesi arsa, bina, dükkan ve daire başta olmak üzere gayrimenkul ilanları olurken, 9.253 tanesinin farklı türlerdeki motorlu taşıtların oluşturduğu görüldü. Aynı araştırmada, 1.291 adet ilanın ise çeşitli makine, elektronik alet ve ofis ile ev mobilyasını içeren menkul malların icra ilanlarını oluşturduğu...