19 / 08 / 2022

Mutfak tüpüne yüzde 66 zam, fiyatları patlattı! Aygaz, İpragaz, Mogaz... 5 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Mutfak tüpüne yüzde 66 zam, fiyatları patlattı! Aygaz, İpragaz, Mogaz... 5 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Mutfak tüpüne son dört ayda yüzde 66 zam yapıldı! Fiyatlar patladı! Peki, Mutfak tüpü fiyatları ne kadar? Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz... İşte 5 Mayıs 2022 fiyat listesi...Mutfak tüpüne yüzde 66 zam, fiyatları patlattı! Aygaz, İpragaz, Mogaz... 5 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Geçtiğimiz aylarda, doğal gaz ve akaryakıt zamları derken mutfak tüpüne de büyük zamlar uygulanmıştı! Mutfak tüpü, 2022 yılının en çok zamlanan ürünleri arasında kendine üst sıralardan bir yer ayarladı! 

Mutfak tüpüne, 2021 senesinden bu yana yüzde 66 zam yapıldı! Henüz mayıs ayına ait bir zam gelmedi fakat pek çok kişi mutfak tüpüne yine büyük zamlar geleceğinden endişe duyuyor. Vatandaş, faturalar çok fazla geliyor diye mutfak tüpüne yönelmişken Mutfak tüpüne gelen zamlardan sonra mutfakta tencereler dolu olsa bile pişmiyor!

Mutfak tüpüne yüzde 66 zam şok etti! Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz... 27 Nisan 2022 fiyat listesi...MUTFAK TÜPÜNE YÜZDE 66 ZAM FİYATLARI PATLATTI! AYGAZ, İPRAGAZ, MOGAZ... 5 MAYIS 2022 FİYAT LİSTESİ...

4 kişilik çekirdek bir ailenin, 12 Kilogramlık bir mutfak tüpü ortalama olarak 1.5 ay kullandığını daha önce söylemiş olsak da pek çok kişi bir mutfak tüpünün çekirdek bir aileye bir ay bile dayanmadığını iddia ediyor. 12 Kilogramlık bir mutfak tüpünün sadece bir ay dayandığını düşünerek bir hesap yapılacak olursa ki bu oran değişiklik gösterebilir. 4 kişilik çekirdek bir ailenin mutfak tüpüne ödeyeceği senelik ücret neredeyse 3 bin lirayı aşıyor fakat geçen sene bu ücret yaklaşık olarak bin 600 liraya kadar çıkıyordu. 

Peki, Mutfak tüpü fiyatları ne kadar? Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz... İşte 5 Mayıs Nisan 2022 fiyat listesi...Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.