Aksinne Evleri Projesi 2018

Aksinne Evleri Projesi 2018

Meram Belediyesi, kentsel değişim adına bir proje hayata geçirmek için kolları sıvadı.  Aksinne Evleri Projesi Meram’daki dönüşüm alanlarında, halkın uygun fiyat ve taksitlerle konut sahibi olmalarına katkı sağlayacak.

Meram Aksinne Evleri'nin temeli atıldı!

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi öncülüğünde hayata geçirilen Aksinne Evleri Konut Yapı Kooperatifinin temeli gerçekleştirilen tören ile atıldı. 

Meram Aksinne Evleri için kuralar çekildi!

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi tarafından inşa edilen Aksinne Evleri Konut Yapı Kooperatifi’ne ön başvuruda bulunanlar arasından kura çekildi.

Meram Aksinne Evleri Projesi başlıyor!

Meram Belediyesi, kentsel değişim adına bir proje hayata geçirmek için kolları sıvadı.  Aksinne Evleri Projesi Meram’daki dönüşüm alanlarında, halkın uygun fiyat ve taksitlerle konut sahibi olmalarına katkı sağlayacak.

Armutlu Doğa Evleri projesi yükseliyor!

Erdem İnşaat Yalova Armutlu yaptığı Şimşek evleri projesinin ardından 2. Projesi olan Armutlu Doğa Evleri projesinin temelini attı.

Koz Mesa Evleri Projesi fiyat listesi!

Koz Mesa projesinde 1+1'den 3+1'e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Koz Mesa Evleri Projesi fiyat listesi 642 bin TL'den başlıyor...

Adana Belediye Evleri projesi Bakanlık'tan onay bekliyor!

Adana Çukurova'daki Belediye Evleri Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onayını bekliyor. 6 milyar liralık yatırımla hayata geçirilecek projede 16 bin konut yapılması planlanıyor.

Ege-Koop İzmir Körfez Evleri Projesi'nin metrekaresi 8 bin TL!

Başkan Hüseyin Aslan, Ege-Koop İzmir Körfez Evleri Projesi'nin maketi bile yapılmadan yatırımcılarına yüzde 15-20 kar ettirdiğini dile getirdi

Kağıthane 4401 Evleri Projesi!

Kağıthane 4401 Evleri projesi 250 adet bağımsız üniteden meydana geliyor. Kağıthane 4401 Evleri projesi Yeşildağ İnşaat imzasını taşıyor...

İzmir Körfez Evleri projesi geliyor!

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, ''Çiğli'de, İzmir Körfezi zirvesinde, bölgenin deniz gören son projesi olan 13. projemiz Ege Koop İzmir Körfez Evleri ile konut sektörüne yeni bir standart ve ayar getireceğiz" dedi.

Atakent 24 Evleri Projesi!

Atakent 24 Evleri projesi için ön talep süreci başladı. 24 Gayrimenkul'ün yeni projesi Atakent 24 Evleri'nde konut satışları nisan ayı içerisinde başlayacak...

Keleşoğlu Luxist Bahçeşehir Evleri Projesi!

Keleşoğlu Luxist Bahçeşehir Evleri projesi bu yılın sonunda başlayacak. Luxist Bahçeşehir Evleri'nde 630 daire, 380 mağaza, hastane, otel ve ofis alanları olacak...

Kameroğlu İnşaat'tan Ihlamur Evleri projesi!

Kameroğlu İnşaa'ın inşa edilen Pelican Hill 2. Etap devam projesi 2014 yılı başında yeni bir anlayışla tasarlandı. Projedeki temel amaç, Pelican Hill’in bugünün ihtiyaçlarına uygun olan ideal ev hayalini Pelican Hill Ihlamur Evleri sakinlerine sumak.

MES Polaris Evleri Projesi!

Toplam 210 adet daireden meydana gelen MES Polaris proje 18 bin 358 metrekare alana yayılıyor. MES Polaris Evleri Projesi teslimleri Nisan 2016 yılında yapılması planlanıyor.

Aksinne Evleri Projesi 2018

Aksinne Evleri Projesi 2018 Aksinne Evleri Projesi 2018

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi kentsel değişim adına bir projeye daha imza atıyor. Belediye öncülüğünde başlatılan, Aksinne Evleri Projesi kapsamında Meram’daki dönüşüm alanlarında, halkın uygun fiyat ve taksitlerle konut sahibi olunabilecek.

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, belediyenin kentsel dönüşüm çalışmalarını ve bu çerçevede hayata geçirilecek olan Aksinne Evleri Projesi'ni tanıttı. 

Başkan Toru, Meram Belediyesi olarak değişim dönüşüm projeleri, imar planlama çalışmaları, kültürel yatırımlar, spor alanları, sosyal tesisler ve tümüyle Meram’ın ihtiyaç duyduğu tüm yatırımları yaklaşık 5 yıldır ekip ruhuyla ortaya koyduklarını söyledi.

Aksinne Evlerinin alt ve orta gelir grupları için hayata geçirildiğini anlatan Başkan Fatma Toru, belediye öncülüğünde kurulan kooperatifle piyasadaki güven sıkıntısının yaşanmadan ve hassasiyeti olan vatandaşların faize bulaşmadan rahatlıkla ev sahibi olabileceğini söyledi. Bu...