29 / 05 / 2022

Alex Kruger Bitcoin açıklaması

Alex Kruger Bitcoin açıklaması

Bitcoin'nin son durumu tüm dünya tarafından merakla takip ediliyor. Ünlü ekonomi bilimcisi Alex Kruger sosyal medya hesabı Twitter'dan Bitcoin için önemli açıklamalarda bulunarak kritik tarih verdi. Alex Kruger'ın o paylaşımları haberimizde...

Alex Kruger'dan Bitcoin için kritik açıklama!

Bitcoin'nin son durumu tüm dünya tarafından merakla takip ediliyor. Ünlü ekonomi bilimcisi Alex Kruger sosyal medya hesabı Twitter'dan Bitcoin için önemli açıklamalarda bulunarak kritik tarih verdi. Alex Kruger'ın o paylaşımları haberimizde...

Bitcoin'de rekora az kaldı!

Kripto para piyasaları güç kazanmaya devam ediyor. Kripto para piyasaların atası olan Bitcoin rekor kırmaya hazırlanıyor. 

New York Belediye Başkanı Eric Adams maaşını Bitcoin olarak istiyor!

ABD'nin New York kentinin yeni belediye başkanı Eric Adams, maaşının Bitcoin olarak ödenmesini talep ediyor. 

Ünlü milyoner Zaryn Dentzel'in Bitcoin hesabı ve serveti çalındı!

38 yaşında olan Bitcoin milyoneri ve İspanyol Facebook şeklinde bilinen sosyal ağ Tuenti'nin kurucularından Zaryn Dentzel servetini çaldırdı. Zaryn Dentzel dört ya da beş kişilik bir çetenin saldırısına uğradığını açıkladı.

El Salvador Bitcoin'den kazandığı gelirle 20 okul yaptıracak!

Bitcoin'i resmi para birimi olarak kabul eden El Salvador, Bitcoin sayesinde kazandığı gelirle 20 okul inşa edeceğini açıkladı. 

JP Morgan Bitcoin'e değer biçti!

Kripto para birimin en çok yatırım alan birimi Bitcoin için biçilen adil değer belli oldu. Dev banka  JP Morgan Bitcoin'in adil fiyatının 35 bin dolar olduğunu kaydetti.

Türkiye'de en çok Bitcoin aranan şehirler hangileri oldu?

Google Trends, kelimelerin toplam aramalar içindeki oranına göre il il arama yoğunluğu verilerini açıklıyor. Peki Türkiye'de en çok Bitcoin aranan şehirler hangileri oldu? İşte Türkiye'nin en yoğun şekilde Bitcoin arayan 20 kenti...

Bitcoin'in kullanımı yayılacak mı?

Bitexen CEO'su Yahya Tuğyan Erdem Bitcoin'in diğer kriptolardan farkıyla  ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdem, Para Dergisi için kaleme aldığı yazıda, Bitcoin'in sahip olduğu özellikler ile gelecekte çok daha fazla ülke ve şirket tarafından kabul edildiğini görebileceğimizi belirtti. 

Firmaların bulutunda Bitcoin üretimi yapılıyor!

Bitcoin'e yönelik yeni bir tehlike daha ortaya çıktı. Çok sayıda hacker firmaların bulut sisteminde yer alan serverlarda Bitcoin üretimi gerçekleştiriyor. 

El Salvador, 420 Bitcoin aldı: Bir günde 683 bin dolar kar etti!

El Salvador hükümeti en son 20 Eylül tarihinde 150 Bitcoin alımı yapmıştı. El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, dün yaptığı bir açıklamada 25 milyon dolar bedelle 420 Bitcoin daha aldıklarını duyurdu.

Bitcoin’in üçte biri 10 bin kişide!

Bitcoin'inin kimlerin tekelinde olduğu çoğu kişinin merak ettiği konulardan biri oldu. Araştırmalara göre Bitcoin'in üçte biri 10 bin bireysel yatırımcının elinde.

Bitcoin yeni haftaya yükselişle başladı!

Dün 61 bin doların altına düşen Bitcoin bu sabah tekrar 62 bin doların üzerine çıktı. Bitcoin yeni haftaya yükselişle başladı.

Bitcoin neden bu kadar popüler oldu?

Bitexen CEO'su Yahya Tuğyan Erdem, Bitcoin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdem, Para Dergisi için kaleme aldığı yazıda, Avusturya Ekonomi Okulu ve Bitcoin ilişkisini ve Bitcoin'in popülerleşmesinin nedenini açıkladı.

Alex Kruger Bitcoin açıklaması Haberi

Alex Kruger Bitcoin açıklaması

Kripto para piyasasına dair Alex Kruger önemli açıklamalarda bulundu. Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; kripto para girişimcisi ve dünyaca ünlü ekonomi bilimcisi Alex Kruger, Bitcoin için dikkat çeken açıklamlar yaptı. 

Alex Kruger, sosyal medya hasabı Twitter'dan yaptığı paylaşım ile kripto para birimlerinin 2022 senesinin ilk aylarında tekrardan hareketlenerek canlılık kazanacağı tahmininde bulundu.

Kruger 2022 yılının ilk haftası için şu verileri paylaştı:

"Bitcoin fiyatı, ilk haftalarda artıyor: 2021 artı yüzde 36; 2020 artı yüzde 13; 2019 artı yüzde 7; 2018 artı yüzde 18. Noel Baba'yı ayılar öldürdü, ama Bilge Adamları duydun mu?"

"Hala, fon girişlerinin yönlendirdiği ocak ayı başlarında güçlü bir kripto "yukarı" piyasası bekliyoruz. Ardından, bir sonraki şişirme baskısı çok sıcak gelirse (12 Ocak 2022) bir sonraki FOMC'den (26 Ocak...