Bahçeşehir Göl Panorama nerede

Bahçeşehir Göl Panorama nerede

Bahçeşehir'de hayata geçen Göl Panorama evleri 69 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen daire seçenekleriyle hayata geçiyor. Projedeki daireler 2016 Aralık'ta teslim ediliyor.

Bema İnşaat Göl Panorama güncel fiyatlar!

Bahçeşehir'de inşa edilen Göl Panorama Evleri 1431 konut ve 40 ticari birimden meydana geliyor. Bema İnşaat tarafından hayata geçirilen Göl Panorama Evlerinde güncel fiyatlar şöyle:

Bahçeşehir Göl Panorama teslim tarihi!

Bema İnşaat tarafından hayata geçirilen Bahçeşehir Göl Panorama teslim tarihi 2016 yılının Aralık ayı olması planlanıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 207 bin TL'den başlayarak değişiyor...

Bahçeşehir Göl Panorama ödemeleri!

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinden oluşan Bahçeşehir Göl Panorama ödemeleri kapsamında 60 aya kadar sıfır faizle vadelendirme imkanı sağlanıyor...

Bahçeşehir Göl Panorama!

Satış sürecinin devam ettiği Bahçeşehir Göl Panorama lokasyon olarak; TEM Otoyolu’nun yanı başında, E5 Otoyolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 13 km, 3. havalimanına 30 km, 3. köprüye ise 40 km mesafede yaşama geçiriliyor...

Göl Panorama Evleri Bahçeşehir fiyat!

İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir'de konumlandırılan ve Bema İnşaat tarafından hayata geçirilen Göl Panorama Evleri Bahçeşehir fiyat bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar bulunuyor.

Bahçeşehir Göl Panorama ulaşım bilgisi!

Ardıçlı Evleri'nin yanında inşa edilen Bahçeşehir Göl Panorama ulaşım bilgisi kapsamına projenin adresi şöyle: Yeşilkent Mah. Bahçeşehir Yanyol Göl Panorama Evleri No:18 İSTANBUL. Proje, 95 bin metrekare arsa alanına sahip...

Göl Panorama Evleri ödemeleri!

Dairelerin 208 bin 988 TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulduğu Göl Panorama Evleri ödemeleri kapsamında sıfır faizle taksitlendirme imkanı sunulurken, yüzde 1 peşinatla daire sahibi olmakta mümkün.

Bahçeşehir gölet projesinin ruhsatları iptal edildi!

İstanbul'da senelerdir gündemden düşmeyen Bahçeşehir gölet bölgesindeki lokanta, kafeterya, mağaza ve ofis projesinin ruhsatları mahkeme tarafından iptal edildi.

Bahçeşehir Göleti'nin imar planları iptal edildi!

Bahçeşehir Gölet bölgesine kafeteryalar, mağazalar halkın ve kamuoyunun tüm tepkilerine rağmen inşa edildi. Mahkeme iptal kararını çok geç verdi...

Bilirkişi raporunda Bahçeşehir Göleti'ndeki inşaat ticari amaç için yapılıyor denildi!

İstanbul Bahçeşehir Gölet’teki parsellere dair imar planının iptali davasında bilirkişi raporu dosyaya eklendi. Raporda, dava konusu planlarda önerilen ticaret alanlarının kar amaçlı ticari faaliyete dönüştüğü açıklandı.

Bahçeşehir Göleti'nde inşaat ruhsatı iptal edildi!

Yıllardır tartışma konusu olan Bahçeşehir gölet bölgesindeki lokanta, kafeterya, mağaza ve ofis inşaatının ruhsatları mahkeme kararı ile iptal edildi.

Bahçeşehir Gölet projesinde son durum!

Bahçeşehir Gölet’inin hemen yanında inşatına başlanılan Bahçeşehir Park AVM'ye 3 bin metrekarelik Survivor parkuru yapılacak. 1 milyon dolarlık parkurla ziyaretçi sayısının daha da artması bekleniyor.

Bahçeşehir Gölet’teki inşaat çalışmaları doğal yaşamı etkiledi!

Bahçeşehir Gölet’teki inşaat çalışmaları nedeniyle çevredeki doğal yaşam etkilendi. Bölgede yuvası olan oluklu kertenkeleler, sokaklara çıkmaya başladı.

Bahçeşehir Göleti 2 kat büyüyecek!

Atmaca Şirketler Grubu Başkanı Adem Atmaca, dün gerçekleştirdikleri basın toplantısında Bahçeşehir Göleti hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. 

Adem Atmaca'dan Bahçeşehir Göleti açıklaması!

Atmaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca son dönemde sıkça gündeme gelen Bahçeşehir Gölet projesiyle ilgili bazı açıklamalar yaptı. İşte Adem Atmaca'nın o açıklamaları...

Bahçeşehir Göleti'nin yeni imar planlarına itiraz!

Gölet Gönüllüleri, Bahçeşehir Göleti'nin yeni imar planlarına itiraz etti.

Bahçeşehir Gölet projesinde yeni gelişme!

Tepkilere neden olan Bahçeşehir Gölet inşaatında yeni bir gelişme daha yaşandı. Danıştay, gölet ihalesinin yürütmesinin durdurulması yapılan itirazı reddetti. 

Bahçeşehir Göleti davasında üst mahkemeden yeni karar! 

Başakşehir CHP'li Belediye Meclis üyesi Abdulhadi Akmugan'ın Bahçeşehir Göleti ile ilgili olarak açtığı inşaat yapı ruhsatının iptali davasının yeniden görülmesine karar verildi.

Strada Bahçeşehir güncel fiyat listesi 2017!

Strada Bahçeşehir güncel fiyat listesi 2017 kapsamında projede daire fiyatları 334 bin TL'den başlıyor. Proje Akzirve Gayrimenkul imzası taşıyan projede banka kredisi kullanılabiliyor...

BADER ve Gölet Gönüllüleri'nden Bahçeşehir Göleti açıklaması!

Bahçeşehir Gölet Gönülleri ile Başakşehirliler Derneği Bahçeşehir Göleti ile ilgili bir açıklama yaptı. İşte o açıklama...

Bahçeşehir Göl Panorama nerede Haberi

Bahçeşehir Göl Panorama nerede

Göl Panorama Evleri'nde 1+1 daireler 235 bin TL, 2+1 daireler 298 bin TL, 3+1 daireler 400 bin TL, 4+1 daireler 538 bin TL'den başlıyor. Proje Bema İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.


Göl Panorama Evleri Bahçeşehir'de yükseliyor. Projede 69 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen daireler yer alıyor. Dairelerde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde daireseçenekleri sunuluyor.


Bahçeşehir Göl Panorama Konutları 2016 yılının Aralık Ayında teslim edilecek. Projede açık yüzme havuzu, otoparklar, çocuk oyun alanları, tenis kortu ve voleybol sahası, soyunma kabinleri, dinlenme alanları, güneşlenme terasları, kapalı basketbol sahası gibi sosyal alanlar bulunuyor.


Bema İnşaat Göl Panorama'da yüzde 25 peşinat ödenirse 24 ay vade, yüzde 50 peşinat ödenirse 36 ay vade yapılıyor....