18 / 08 / 2022

kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar oldu

kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar oldu

2021 yılında iş yeri sahipleri ve esnafa yapılacak kira yardımının detayları belli oldu. Peki 2021 kira yardımı ne kadar, 2021 kira yardımından kimler yararlanacak? İşte merak edilen her şey...

Kentsel dönüşüm kira yardımı 2019 ne kadar?

2019 kentsel dönüşüm kira yardımı geçtiğimiz günlerde belli oldu.. Peki 2019'da hak sahiplerine ödenecek kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar arttı?

Kentsel dönüşüm kira yardımı 2016 ne kadar oldu?

Kentsel dönüşüm kira yardımı, başvurusu onaylanan kimselere 18 ay boyunca veriliyor. Peki, kentsel dönüşüm kira yardımı 2016 ne kadar oldu? 2016 yılında kentsel dönüşüm kirası olarak kime ne kadar ödenecek?

Kentsel dönüşüm kira yardımı bedeli 2015'te arttı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, kentsel dönüşüm kira yardımı ödemelerine zam yaptı. Peki İstanbul'da kentsel dönüşüm kira yardımı kaç TL oldu? Kira yardımında toplu ödeme olacak mı? Belediyeler, kira yardımında hangi görevi üstlenecek?..

Kentsel dönüşüm kira yardımı şartları nelerdir?

Kentsel dönüşüm projeleri için ilk olarak vatandaşların talepte bulunmaları gerekiyor. Vatandaşların Bakanlık yetkili kuruluşlarına bir dilekçe ile başvuru yapılması gerekiyor. Kentsel dönüşüm kira yardımı şartları nelerdir?

Kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar oldu?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, kentsel dönüşüm kapsamında hak sahiplerine verilen kira yardımları arttırıldı. Peki, kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar oldu? İşte kentsel dönüşüm kira yardımı ücretleri..

Hisseli tapuya kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar ödenir?

Kentsel dönüşüm kapsamında sağlanan finansal destekler arasında kira yardımı da yer alıyor. Peki, hisseli tapuya kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar ödenir?

Kentsel dönüşüm kira yardımına ne zaman başvurulur?

Kentsel dönüşüm sürecine giren ev sahipleri bakanlıktan kira yardımı alabiliyor. Bunun için ikamet şartını yerine getiren maliklerin ilgili yerlere müracaat etmesi gerekiyor. Peki, kentsel dönüşüm kira yardımına ne zaman başvurulur?

Kentsel dönüşüm kira yardımı şartları 2022!

Kentsel dönüşümde sunulan finansal desteklerden kira yardımı almak isteyenler şartları merak ediyor. Peki, kentsel dönüşüm kira yardımı şartları 2022 nelerdir?

Kentsel dönüşüm kira yardımı için gerekli belgeler 2022!

Oturduğu binası kentsel dönüşüm dahilinde riskli olarak tespit edilerek yıkılan malikler ve kiracılar kira yardımı alabiliyor. Peki, kentsel dönüşüm kira yardımı için gerekli belgeler 2022 nelerdir?

Kentsel dönüşüm kira yardımı nasıl ve nereden alınır?

Kentsel dönüşüm kira yardımı almayı düşünen vatandaşlar başvuru adımlarını araştırıyor. Peki, kentsel dönüşüm kira yardımı nasıl ve nereden alınır?

Kentsel dönüşüm kira yardımı 2022 ne kadar?

Kentsel dönüşümde riskli yapısını boşaltan hak sahiplerine verilen destekler arasında kira yardımı da bulunuyor. Peki, kentsel dönüşüm kira yardımı 2022 ne kadar?

2021 kentsel dönüşüm kira yardımı yatmadı!

''2021 kentsel dönüşüm kira yardımı yatmadı'' diyen ev sahipleri bu haberimiz sizin için. İşte sorgulama ekranı ve tüm merak edilenler...

Kentsel dönüşüm kira yardımı 2021 İstanbul!

Evi kentsel dönüşüm kapsamında yıkılacak riskli bina sahiplerine kira yardımı veriliyor. Peki kentsel dönüşüm kira yardımı 2021 İstanbul ne kadar? İşte tüm merak edilenler...

Kentsel dönüşüm kira yardımı kaç ay 2021?

Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan gayrimenkullerin hak sahipleri Bakanlığın sunduğu finansal desteklerden yaralanabiliyor. Kentsel dönüşüm kira yardımı kaç ay alınıyor? Kentsel dönüşüm kira yardımı kaç ay 2021? İşte tüm merak edilenler...

Kentsel dönüşüm kira yardımı hangi durumlarda veriliyor?

Evini yenilemek isteyen vatandaşlar destek alabilmek için kentsel dönüşüm kira yardımını araştırıyor. Peki kentsel dönüşüm kira yardımı nasıl alınır? İşte detaylar...

Kentsel dönüşüm kira yardımı hangi şartlarda veriliyor?

Evini yenilemek isteyenler kentsel dönüşüm kira yardımı başvuru işlemlerini araştırıyor. İşte 2021 kentsel dönüşüm kira yardımı başvurusu ayrıntıları...

Kentsel dönüşüm kira yardımı 2021 ne zaman açıklanacak?

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında kira yardımı başvurusu onaylanan hak sahiplerine verilecek yardım miktarları her sene Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından açıklanıyor. Peki, Kentsel dönüşüm kira yardımı 2021 ne zaman açıklanacak?

2021 kentsel dönüşüm kira yardımı ne zaman belli olacak?

Kentsel dönüşüm kapsamında kira yardımı başvurusu onaylanan hak sahiplerine verilecek yardım miktarları her yıl Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca açıklanıyor. Peki, 2021 kentsel dönüşüm kira yardımı ne zaman belli olacak?

kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar oldu Haberi

kentsel dönüşüm kira yardımı ne kadar oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerden esnaflara kira ve hibe yardımı verileceğini açıklamıştı. Ticaret Bakanlığı'nca verilen kira yardımının detayları ortaya çıktı. Peki 2021 kira yardımından kimler yararlanacak? 2021 kira yardımı ne kadar? İşte tüm merak edilenler...

2021 kira yardımı ne kadar?

Kira yardımları esnafın yaşadığı şehire göre değişecek. Bu kapsamda büyükşehirlerde 750 lira, diğer illerde ise aylık 500 lira olacak.

2021 kira yardımından kimler yararlanacak?

Resmi Gazete'de kira ve hibe yardımından kimlerin faydalanabileceği yayınlandı. Duyuruya göre; söz konusu kira yardımından esnaf ve sanatkar siciline kayıtlı olan vergiden muaf esnaf ve sanatkarlar, faal olan ve ticari kazançları basit usulde tespit edilenler, Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirlerden etkilenen ve Ticaret Bakanlığı tarafından tespit edilen sektörlerde faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarlar yararlanabilecek. 

2021...