28 / 06 / 2022

Rihanna Los Angelesta evi

Rihanna Los Angelesta evi

Ünlü şarkıcı Rihanna'nın ABD'nin Los Angeles kentindeki 15 milyon dolar değerindeki evi, ismi açıklanmayan bir kişiye satıldı. Hollywood Tepeleri'ndeki ev, lüks dekorasyonu ve mükemmel lokasyonuyla bulunduğu bölgenin en güzel evi olarak biliniyor...

Rihanna'dan 10 milyon dolarlık konut yatırımı! 

ABD'li star Rihanna 10 milyon dolara konut satın alacak. İşte Rihanna'nın alacağı konut ve detayları...

Kylie Jenner, Rihanna, Adele ve daha birçok ünlünün milyonluk malikaneleri!

Dünyaca ünlü yıldızlar milyonluk evleri ile görenleri büyüledi! Kanye West-Kim Kardashian, Jennifer Lawrence, Kylie Jenner, Rihanna, Brad Pitt- Angelina Jolie ve daha pek çoğunun evi görenlere şok yaşatacak! İşte detaylar...

Leonardo DiCaprio Los Angeles'taki evini satıyor!

Dünyaca ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio, dört sene önce ünlü şarkıcı Moby'den satın aldığı Los Angeles'taki konutunu kar elde etmeden 4,9 milyon dolara satışa sundu. 1926'da Tudor dönemi mimarisine uygun dizayn edilen konut, bugünün moden mimarisiyle harmanlandı.

Camila Cabello Los Angeles'taki evini satıyor!

Dünyaca ünlü şarkıcı Camila Cabello, Los Angeles'ta bulunan evini 600 bin dolar kar ederek satışa çıkarıyor.

Hilary Swank Los Angeles’taki malikanesini satışa çıkardı!

Kolorado’ya taşınma kararı alan Hilary Swank Los Angeles’taki malikanesini satışa çıkardı...

Marilyn Manson Los Angeles'taki malikanesini satıyor!

Ünlü rocker Marilyn Manson, Los Angeles'taki üç yatak odalı ve üç banyolu evini 1.75 milyon dolara satışa sundu.

Justin Timberlake ve Jessica Biel Los Angeles'taki evlerini satıyor!

Mutlu bir evlilikleri olan şarkıcı Justin Timberlake ile oyuncu Jessica Biel, küçük bir kasabada yaşama kararı almalarından sonra Los Angeles'ta bulunan malikanelerini satmaya karar verdi. Çift, ev için 35 milyon dolar istiyor. 

Davud Vardak Los Angeles'ta 20.9 milyon dolarlık malikane aldı!

Afganistan eski savunma bakanının oğlu, Los Angeles'tan 20.9 milyon dolarlık malikane aldı. Vardak'ın aynı zamanda Miami'de 5.2 milyon dolarlık bir konutu bulunuyor. 

Los Angeles’ta evsizler sokaklara kamp kurdu!

Los Angeles şehrinde evsizlerin, Koreatown kasabasında işlek caddelerin kenarlarında çadır kurduğu görülüyor. Daha önce Skid Row bölgesinde görülen evsizler, şimdi tüm sokakları istila etmiş durumda.

Rihanna Hollywood Hills'teki malikanesini satıyor!

Dünyaca ünlü pop yıldızı Rihanna emlak yatırımına yöneldi. Başarılı sanatçı Hollywood Hills'teki malikanesini 7.8 milyon dolara satıyor. 

Matt Damon Los Angeles'taki evi için 17.9 milyon dolar istiyor!

Matt Damon'ın Los Angeles'ta bulunan evine herhangi bir teklif gelmeyince 216 günün ardından fiyatta 3.1 milyon dolar indirim yaptı.

Brooke Shields Los Angeles’taki evini satışa çıkardı!

ABD'li ünlü oyuncu Brooke Shields Los Angelas'taki evini satmaya karar verdi. Shields evi için 8.1 milyon dolar istiyor. 

Margot Robbie, Los Angeles’taki evini sattı!

Hollywood'un son zamanlarda parlayan yıldızı Margot Robbie, içinde özel evcil hayvan odası ve şarap mahzeni de olan Los Angeles'ta bulunan konutunu 3.4 milyon dolar bedelle (yaklaşık 29.5 milyon Türk Lirası'na) sattı.

Rihanna Los Angelesta evi Haberi

Rihanna Los Angelesta evi

Ünlü şarkıcı Rihanna'nın ABD'nin Los Angeles kentindeki 15 milyon dolar değerindeki evi, ismi açıklanmayan bir kişiye satıldı. Yaklaşık iki hafta önce satışa çıkarılan Hollywood Tepeleri'ndeki ev, lüks dekorasyonu ve mükemmel lokasyonuyla bulunduğu bölgenin en güzel evi olarak biliniyor. Toplam 33 bin metrekarelik bir araziye kurulan 11 bin metrekarelik evde 7 yatak odası, 9 banyo, büyük bir havuz, bir jakuzi ve 20 araçlık park yeri bulunuyor. Evin satış fiyatı açıklanmazken, Rihanna'nın yoğun programı nedeniyle evde çok fazla vakit geçiremediği biliniyor. Şarkıcının, Aralık 2012'de 12 milyon dolara satın aldığı evi daha da büyütmek istediği, fakat bunun için zamanı olmadığı açıklandı. 


Sabah...