turizm fuarları

turizm fuarları

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya’nın ağırladığı turist sayısını arttırmak hedefiyle başlattığı çalışmalar kapsamında 2015 ITB Berlin Turizm Fuarı’nda yer aldı.

Dünyanın en büyük Turizm Fuarı Stuttgart'ta açıldı!

Dünyanın en büyük tatil ve turizm fuarı olarak kabul edilen Karavan-Motor-Turizm Fuarı, Stuttgart'ta açıldı. 25 Ocak'a kadar devam edecek olan fuarda toplam 90 ülke 2 bin katılımcı ile temsil edilecek.

AKTOB: 2015 turizm için zor bir yıl olacak!

Türk turizminin lokomotifi Antalya'da turizmciler, 2015 yılının zor bir yıl olacağını, ancak G - 20 Zirvesinin Antalya'da yapılacak olmasının tanıtım açısından çok önemli olduğunu bildirdi.

Turizmcilerin imdadına fuarlar yetişecek!

RUSYA'daki ruble krizinden endişe eden turizm sektörü, 2015'in kayıp yıl olmaması için yurtdışı tanıtım faaliyetlerine ve fuarlara ağırlık verecek. Türkiye bu yıl toplam 122 turizm fuarına katılacak.

Türkiye bu yıl 122 turizm fuarına katılacak!

Rusya'daki ruble krizinden endişe eden turizm sektörü, 2015'in kayıp yıl olmaması için yurtdışı tanıtım faaliyetlerine ve fuarlara ağırlık verecek. Türkiye bu yıl toplam 122 turizm fuarına katılacak.

Turizmin kalbi İzmir'de atmaya devam ediyor!

Turizmin kalbi İzmir'de atmaya devam ediyor. Türkiye'nin en büyük turizm fuarlarından Travel Turkey İzmir Fuarı, İtalya ve de Adıyaman'ın partnerliğinde, 900'e yakın firmanın katılımıyla açıldı

EMITT Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde açıldı!

Dünyada ve Türkiye'de turizmde öne çıkmak isteyen iller, beldeler, kalkınma ajansları, turizm firmaları ve sektör profesyonellerinin yer aldığı fuar, 27 Ocak'a kadar gezilebilecek...

Alanya, Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda tanıtım yapacak!

Dünyanın en önemli turizm fuarları arasında gösterilen EMITT’te Alanya Turistik İşletmeciler Derneği, Alanya markası ile 20’nci kez 63 metrekarelik özel hazırlanmış stantla tanıtım yapacak.

Çeşmeli turizmcileri EMITT Turizm Fuarı umutlandırdı!

Turizm sektörünün en önemli fuarları arasında yer alan 19 uncu EMITT 2015 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na katılan Çeşmeli turizmciler, İstanbul'dan umutlu döndü.

Turizm sezonu sönük başladı!

Avrupa'nın en gözde turizm fuarları arasında gösterilen Utrecht Turizm Fuarı, Türkiye açısından sönük geçtiği bildirildi. Turistik ve Butik Otelciler Birliği Derneği (ÖZBİ) Başkanı Ufuk Arslan turizm hakkında açıklamalar yaptı.

Alanya EMITT Turizm Fuarı'nda tanıtılacak!

Dünyanın en önemli turizm fuarları arasında gösterilen EMİTT'te Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Alanya markası ile 19'uncu kez 64 metrekarelik özel hazırlanmış stantla tanıtım yapacak.

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği EMITT Fuarı'na katılacak!

Dünyanın en önemli turizm fuarları arasında gösterilen EMITT’te Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Alanya markası ile 19 ’uncu kez 64 metrekarelik özel hazırlanmış stantla tanıtım yapacak.

Turizmci diken üstünde!

Dünyanın önemli turizm fuarları arasında yer alan Utrecht 2015 Turizm Fuarı'nda Ege turizmini temsil eden Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) Yönetim Kurulu Üyesi Sadun Alp. çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Agora Turizm 2015'te yurtdışı fuarlarına imza atacak!

Alman menşeli Münih Uluslararası Fuarları ve Leipziger Messe şirketlerinin Türkiye temsilciliğini yürüten Agora Turizm, yurtdışı faaliyetlerini artırıyor. Firma 2015'te yurt dışında yeni fuarlara hazırlanıyor..

Agora Turizm yurtdışında yeni fuarlara imza atacak!

Alman menşeli Münih Uluslararası Fuarları ve Leipziger Messe şirketlerinin Türkiye temsilciliğini yürüten Agora Turizm, yurtdışı faaliyetlerini artırıyor.Agora Turizm yurtdışında yeni fuarlara imza atacak.

İzmir'in Selçuk ilçesi Hollanda turizm fuarında tanıtılıyor!

Dünyanın önemli turizm fuarları arasında yer alan ve bu yıl 44.’sü düzenlenen ’2015 Uluslararası Vakantiebeurs Utrecht Turizm Fuarı’ kapılarını ziyaretçilere açtı...

Rusya'ya turizmde alternatif çeşitler sunulacak!

Rusya'ya turizmde alternatif çeşitler sunulacak. Dünyanın en büyük turizm fuarları arasında gösterilen Emitt Fuarı'nın 19 'uncusu, 22 - 25 Ocak tarihleri arasında TÜYAP 'ta gerçekleştirilecek.

Kadir Topbaş EMITT Fuarı’nın açılışına katıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kültür A.Ş.'nin tanıtım sponsoru olduğu ve dünyanın en büyük turizm fuarları arasında ilk sıralarda yer alan EMITT Fuarı'nın açılışına katıldı...

Samsun 'da 49 yıllığına iki turizm tesisi!

Samsun Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü mülkiyeti Hazine 'ye ait olan İlkadım Liman mevkiindeki iki turizm tesisinin 49 yıllık üst kullanım haklarını ihaleye çıkardığını açıkladı

Ataköy sakinleri turizm merkezi projesine karşı çıkıyor!

TOKİ 'nin Ataköy sahil şeridindeki 80 dönümlük araziyi satmasına başından beri karşı çıkan Ataköylüler, ihaleyi kazanan inşaat şirketinin onay bekleyen turizm merkezi projesinin görüntülerini   “ele geçirdi ” ve seslerini yükseltiyor

turizm fuarları

turizm fuarları turizm fuarları

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Alanya’nın sahip olduğu turizm potansiyelini tüm yönleriyle ortaya koymayı ve bölgeyi ziyaret eden yerli-yabancı turist sayısını arttırmayı hedefliyor. Bu kapsamda Alanya için tanıtım hamlesi başlatan ALTAV ve ALTİD, 4 – 8 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleşen dünyanın en etkin  turizm  fuarı olan ITB Berlin Turizm Fuarı’na 24. kez etkin katılım sağladı. Yaklaşık 189 ülkenin turizm sektörü temsilcilerinin katıldığı 49. ITB Berlin Fuarı’nda, Alanya’nın dünyaca ünlü sahillerinin yanı sıra yerel gastronomisi, arkeolojik ve doğal varlıkları ile 4 mevsim tatil fırsatı sunan zenginlikleri tanıtılıyor.

Faik Melih KAPTANOĞLU: “Dünyanın en kapsamlı turizm fuarı olan ITB Berlin Fuarı’na katılmamızın bölgemizin tanıtımına artı değer katacağına inanıyoruz.”


Fuarın bölge açısından önemli bir işlevi yerine getirdiğini söyleyen...