ISVEA masaj yapan klozet üretiyor!

ISVEA masaj yapan klozet üretiyor! ISVEA masaj yapan klozet üretiyor!

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin lider İtalyan markası ISVEA’nın Mükemmel klozeti, banyo teknolojisinde yepyeni bir çağ açıyor. Klozet masaj yapıyor, suyu teninizin istediği sıcaklığa getiriyor ve su tasarrufu sağlıyor.

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin lider İtalyan markası ISVEA’nın Mükemmel klozeti, banyo teknolojisinde yepyeni bir çağ açıyor. Projenin tasarımcısı İtalyan EttoreGiordano, “Türkler’de suyla alakalı bir kültür var ve temizlik konusunda hassaslar. Bu ilişkiden çok etkilendim ve bu da işimi kolaylaştırdı” diyor.


ISVEA’nın tasarım başkanı İtalyan EttoreGiordano’nun hayata geçirdiği Mükemmel Klozet’in üretimi Çorum’da yapılıyor. Mükemmel Klozet masaj yapıyor, suyu teninizin istediği sıcaklığa getiriyor. Bunun yanı sıra su tasarrufu sağlıyor, kötü kokuları emiyor dışarı vermiyor. Otomatik sprey özelliğiyle kendini temizliyor. Klozetin ısıtmalı kapağı ve led aydınlatması da mevcut. Teknolojiyi konfor ve hijyenle birleştiren Mükemmel Klozet, düşük enerji tüketimi, az su ve deterjan kullanımı nedeniyle tasarruf sağlayan, enerji dostu yeşil ürünler arasına giriyor. 


Türkler Çevreci Ürünlere Yöneliyor

Türk kültürü ile İtalyan kültürü arasında çok fazla ortak nokta gördüğümü  vurgulayan Mükemmel klozet projesinin sahibi, ISVEA tasarım başkanı İtalyan EttoreGiordano,  şunları söylüyor: “ISVEA Ar-Ge ekibi hijyen ve tasarruf teknolojisiyle ilgili çok ciddi çalışmalar yürütüyor. Klozetler için geliştirilen teknoloji özellikle dikkatimi çekti. Ve ilk aklıma gelen mükemmel bir klozet vebunu teknolojisi kadar tasarımıyla da mükemmel bir hale getirmek gerektiği oldu.  Türklerin suyla ilişkisinden ve suyu mekânlarda kullanımlarından oldukça etkilendim. Su ile alakalı bir kültür var. Temizlik ve suyun kullanımı, önemi. Türk tüketiciler temizlik konusunda hassas. Tasarımların ne ifade ettiği ve içeriği konusunda oldukça duyarlı hale geldiğini ve çevreci ürünlere yöneldiğini görüyoruz. Tüketiciler aynı zamanda seçim yaparken araştırmacı ve sorgulayıcı”