bodrum golf life

bodrum golf life

Güvercinlik Golf Life Evleri'nde 84 metrekarelik 2 oda 1 salon yazlıklar 99 bin liraya alıcılara sunuluyor

Koronavirüs Bodrum gayrimenkul sektörünü nasıl etkiledi?

Koronavirüs salgını tüm dünyada yayılırken, ticaretten ekonomiye, gayrimenkulden inşaata birçok sektörü de etkiliyor. ERA Life Bodrum Brokeri Burcu Güngör Tezal, Covid-19 salgınının Bodrum gayrimenkul sektörüne etkilerine ilişkin açıklamalarda bulundu...

Parlamenter Golf Life'tan yabancılara özel kampanya!

Yabancıya konut satışını artırmak için yeni bir kampanya başlatan Ankara Golfkent, Golfkent’in Parlamenter Golf Life etabından konut alan yabancı yatırımcıların vatandaşlık masraflarını karşılıyor.

Parlamenterler Golf Life'ta 395 bin TL'ye 2+1! Yeni proje!

TURYAP’ın gayrimenkul geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent’in 50 bin metrekarelik arsası üzerinde hayata geçirilecek olan Parlamenterler Golf Life projesinin temeli 2 Aralık 2018 Pazar günü atılacak.

Regnum Golf Country Bodrum'da 55 villa satıldı!

Regnum tarafından Bodrum'da inşa edilen Regnum Golf&Country'de 55 villa satıldı. Regnum Onursal Başkanı, Öztürk Grup ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk, yatırımın detaylarını anlattı.

Regnum Golf Country Bodrum satış ofisi!

Regnum Golf Country Bodrum satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Teslimlerin başladığı proje 275 konuttan meydana geliyor.

Regnum Golf Country Bodrum fiyat!

Regnum Golf Country Bodrum fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Öztürk Grup tarafından hayata geçirilen projede 275 konut bulunuyor.

Regnum Golf Country Bodrum'da hemen teslim villalar!

Öztürk Grup imzası taşıyan Regnum Golf & Country projesi Bodrum'da hayata geçirildi. 275 konuttan oluşan projede ilk etap teslimleri başladı.

Regnum Golf&Country Bodrum ilk etapta yaşam başladı!

Regnum, Bodrum’daki üçüncü projesini hayata geçiriyor. Florida modelinden esinlenen Regnum Golf&Country 80 milyon euro yatırımla inşa edilecek.

Öztürk Şirketler Grubu'ndan Bodrum'a 140 villalık proje!

Öztürk Ailesi, iki yılda 300 milyon dolar yatırdığı turizmdeki iddiasını artırıyor. Belek'te bir otel kuran ve iki tesisi de satın alan Öztürk Şirketler Grubu, Bodrum'da da bin 450 dönümlük arazi üzerine villa ve golf tesisi kuruyor.

Bodrum Belediye meclisi golf tesisi imar değişikliğini kabul etti!

Bodrum Belediye meclisi; Muğla Barosu' nun, çevrecilerin ve köylülerin bölgedeki su kaynaklarını kurutacağı gerekçesiyle karşı çıktığı golf tesisi yatırımı ile ilgili imar değişikliğini kabul etti...

Life Point Didim İncisi ulaşım!

Life Point Didim İncisi ulaşım bilgileri kapsamında proje Akbük Bölgesi'nde Bodrum'a 80 kilometre uzaklıkta, Kuşadası'na 75 kilometre uzaklıkta ve Bodrum-Milas Havaalanı'na 45 kilometre uzaklıkta yükseliyor

Medical Wellness Clinic Bodrum 'da açılacak!

Mehmet Ali Aydınlar, Acıbadem New Life markasının ilk icraatının 2014 yılında Bodrum’da açılacak olan Medical Wellness Clinic olacağının ve bu Clinic ile Acıbadem’in hizmet yelpazesinin daha da genişleyeceğinin müjdesini verdi.

Abramoviç'ten Türkiye'ye golf yatırımı!

Muğla’nın Bodrum ilçesine dev yatıyla gelen Abramoviç’in Bodrum ve Marmaris bölgesinde golf konusunda yatırım yapmak istediği öğrenildi. Abramoviç’e Bodrum Golf Kulübünün kurucularından ve Nis Yatçılık'ın sahibi İhsan Küçükünsal yardımcı oluyor...

bodrum golf life Haberi

bodrum golf life

Zengin sosyal alanlarıyla dikkat çeken Güvercinlik Golf Life Evleri projesi Bodrum Güvencinlik Koyu'nda  20 bin metrekare alana  inşa edildi.

İlk etabında yaşamın başladığı  Golf Life  projesinde 84 metrekarelik 2 oda 1 salon  bahçe katı yazlıklar  15  Nisan'a kadar  99 bin  liraya satılıyor. Bu dairelerin liste fiyatları 115 bin liraydı.

Sepin Properites  tarafından Bodrum'da inşa edilen Golf Life Bodrum projesi 84 metrekare 2 oda 1 salon yazlıklardan oluşuyor. Golf Life Evleri Bodrum, 25 blokta 100 konuttan oluşuyor. Projede 10 peşinatla 10 yıla kadar vade yapılabiliyor.

Golf Life'ta ikinci etap teslimleri önümüzdeki Mayıs ayında yapılacak.

Güvercinlik Koyu'na 3 kilometre, havaalanına 7 kilometre ve Bodrum merkeze 30 kilometre mesafede yer alıyor.
24 saat güvenlikle...