Alya Grandis penthouse daireleri

Alya Grandis penthouse daireleri

Alya Grandis projesinin çatısında yer alan penthouse daireleri, ebeveynleri ile yaşamak isteyenler, hobilerini yaşamlarına taşımak isteyenler, homeofis düzeninde mesleklerini yerleşim bütünü içinde değerlendirmek isteyenler gibi farklı gruplara hitap ediyor..

Alya Teras ön satışa çıktı! 

Akkuş Group, Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul’ün en yeni projesi olan Alya Teras, ön satışa sunuldu. 

Alya Teras fiyat listesi! 

İstanbul’un merkezinde Levent’te konumlanan Alya Teras projesinde ön talep toplanıyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projede isteğe göre 1+1 ile 2+1 daireler birleştirilerek 3+1 daire imkanı da sunuluyor. Peki dairelerin fiyatları ne kadar? İşte Alya Teras dairelerinin fiyat listesi...

Alya Teras nerede? 

Akkuş Gayrimenkul'ün Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Alya Teras nerede? 

Alya Teras ön talep topluyor! Yeni proje!

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe Alya markasıyla çok sayıda proje hayata geçiren ve kısa sürede sektörün en yenilikçi markaları arasına giren Akkuş Gayrimenkul, Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4Gayrimenkul’ün yeni projesi Alya Teras için ön talep topluyor.

Beylikdüzü Alya Onist'te fiyatlar 375 bin TL'den başlıyor!

BOSS4Gayrimenkul’ün Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Alya Onist’te yüzde 35 peşinata 36 ay taksit fırsatı sunuluyor. Proje 2020 yılının Eylül ayında teslim edilecek...

Alya Onist’in örnek dairesi yatırımcısıyla buluşuyor!

OSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın 2’nci projesi olan Alya Onist’in örnek dairesini yatırımcılarla buluşturuyor. Alya Onist'in örnek dairesi, konut alıcıları tarafından ilgiyle karşılandı...

BOSS4 Alya Onist 1 nerede? Konum bilgisi!

BOSS4 Alya Onist 1 nerede? Konum bilgisi haberimizde yer alıyor. Projede toplam 106 adet konuta yer veriliyor.

Beylikdüzü Alya Onist 1 güncel fiyat!

Beylikdüzü Alya Onist 1 güncel fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. 8 blok şeklinde yükselen projede toplam 106 konut bulunuyor.

Alya Onist 1 nerede?

Alya Onist 1 nerede sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Projede toplam 106 adet konut bulunuyor.

Alya Onist 1 fiyat!

Alya Onist 1 fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Proje İstanbul Beylikdüzü'nde inşa ediliyor.

Beylikdüzü Alya Onist 1 ön satışta! 

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ikinci projesi olan Alya Onist 1, örnek dairesiyle birlikte ön satışa çıkarıldı. Beylikdüzü Kavaklı’da hayata geçirilen projede, lansmana özel fiyatlarla satışa sunulan daireler, 384 bin TL’den başlıyor...

Alya Onist 1 projesinin örnek dairesi tamam!

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat imzalı Alya Onist 1 projesinin örnek dairesi tamamlandı. Projenin örnek dairesi, projenin satış ofisinde tanıtılacak...

Alya Grandis’te yaşam başladı!

Akkuş Gayrimenkul’un Lübnanlı ortağı ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi olan Alya Grandis’in teslimleri yapıldı.

Alya Grandis penthouse daireleri

Alya Grandis penthouse daireleri Alya Grandis penthouse daireleri

Beylikdüzü’nde Akkuş Grup bünyesindeki Boss4 imzası ile hayata geçirilen Alya Grandis, çatı katlarında büyük düşünenler için geniş daire seçenekleri sunuyor. 2 katlı olarak dizayn edilen penthouse dairelerin büyüklükleri 315 ile 375 metrekare arasında değişiyor. 

Alya Grandis Penthouse daireleri, ebeveynleri ile yaşamak isteyenler, hobilerini yaşamlarına taşımak isteyenler, homeofis düzeninde mesleklerini yerleşim bütünü içinde değerlendirmek isteyenler gibi farklı gruplara hitap ediyor.

Beylikdüzü Adnan Kahveci’de geliştirilen Akkuş Grup imzalı 4. proje olan Alya Grandis, çatı katlarında “Büyük düşünenler için geniş seçenekler” sunuyor. 

Proje, Adnan Kahveci'de katta villa konsepti ile müstakil tercihlere, "Konak" alternatifleri ile de yaşam standardından ödün vermeyenlere hitap ediyor.

100 milyon TL büyüklüğe sahip Alya Grandis projesinde penthouse ile normal ve çatı katı keyfi birarada sunuluyor.

Kimler Tercih Ediyor?


- 315 – 325 - 375...