Fuzul Grup yatırımları

Fuzul Grup yatırımları

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, 2020 yılında grubun cirosunun önceki yıla göre yüzde 30 arttığını dile getirerek, salgın sürecinde dahi ara vermedikleri yatırımları ve çalışmalarını 2021 boyunca da sürdüreceklerini belirtti.

Fuzul Grup konut satışında Türk Lirası dönemine geçti!

Fuzul Grup, konut satışında tamamen Türk Lirası dönemine geçti. Yabancıya satışta bile doların kullanılmaması kararını aldı…

Fuzul Grup, 2021'de de yatırımlarına devam edecek!

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, 2020 yılında grubun cirosunun önceki yıla göre yüzde 30 arttığını dile getirerek, salgın sürecinde dahi ara vermedikleri yatırımları ve çalışmalarını 2021 boyunca da sürdüreceklerini belirtti.

İstanbul'da metro yatırımları canlanacak!

CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı, İstanbul'da metro yatırımlarının canlandırılacağını ve İBB’nin çok ciddi bir çıkış yakalayacağını ifade etti...

Aydınlı Grup inşaat sektöründeki yatırımlarına devam ediyor!

Aydınlı Grup Üst Yöneticisi Erbey, "Aydınlı İnşaat'ın tek firma olarak yükleniciliğini üstlendiği Kozyatağı A Rezidans Projesi gibi yatırımlarımızla ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmek istiyoruz." diye konuştu. 

By Ma Grup Yaşam Alanları İnşaat Gayrimenkul Turizm Sağlık Gıda Arge Proje Yatırımları Sanayi A.Ş. kuruldu!

By Ma Grup Yaşam Alanları İnşaat Gayrimenkul Turizm Sağlık Gıda Arge Proje Yatırımları Sanayi A.Ş. bugün Büyükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Yılmaz tarafından kuruldu. 

AVM yatırımları mağazalaşmayı artırıyor!

Vepa Grup Genel Müdürü Murat Usta mağaza sayısındaki artışa AVM yatırımlarının etkisi olduğunu ifade etti. 2004 yılında ilk mağazayı açtıklarını söyleyen Usta 2016 itibariyle Türkiye genelinde 38 mağazaya sahip olduklarını belirtti.

Perman Grup Ticari Yatırımlar ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Perman Grup Ticari Yatırımlar ve İnşaat Limited Şirketi, Bulut Kaya tarafından 100 bin TL sermaye ile 11 Ağustos'ta Esenyurt, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi'nde kuruldu.

Aydın Yılmazer, Nafi Güral'a yatırımları için teşekkür etti!

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, NG Grup Kurucu Başkanı Nafi Güral'a Sapanca'ya yaptığı yatırımlar için teşekkür plaketi takdim etti.

Avrupa Şirketler Grubu yurt yatırımlarıyla büyüyecek!

Avrupa Şirketler Grubu konut imalatından çıktı, yurt yatırımlarına yöneldi. Konforist Edu Suites markasıyla, halihazırda İstanbul'da 2 öğrenci yurdu bulunan grup, her yıl 20 milyon lira yatırımla bir yurt yapmayı planlıyor.

Avrupa Grup Özel Yurt İnşaat Danışmanlık ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Avrupa Grup Özel Yurt İnşaat Danışmanlık ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi; Ediz Giray Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 3 milyon TL sermaye ile 8 Haziran'da Eyüp'te kuruldu.

Canlanan inşaat sektörüyle yatırımlar arttı!

Zemin kaplamaları ve inşaat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Veryeri Grup, canlanan inşaat sektörüyle birlikte yatırımlarını artırdı.

İnşaat sektöründe yatırımlar hızlandı mı?

Zemin kaplamaları ve inşaat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Veryeri Grup, canlanan inşaat sektörüyle birlikte yatırımlarını artırdı.

Yazar Grup Gayrimenkul Bilişim ve Enerji Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Yazar Grup Gayrimenkul Bilişim ve Enerji Yatırımları Anonim Şirketi, Hüseyin Yazar Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 200 bin TL'lik sermaye ile 21 Mayıs'ta Uğur Teras Park Evleri'nde kuruldu.

Ater Grup inşaat ve enerji yatırımlarını hızlandırdı!

Ater Grup, geleceğin sektörleri inşaat ve enerji alanlarındaki yatırımlarını hızlandırdı. Yapı sektöründe öne çıkanAter Grup, önümüzdeki süreçte kentsel dönüşüm projeleriyle de adından söz ettirecek.

Fuzul Grup yatırımları Haberi

Fuzul Grup yatırımları

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, Anadolu Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, salgın nedeniyle 2020 yılının, tüm dünyada zorlu geçtiğini ve bu mücadelenin devam ettiğini, normalleşmeyle beraber atılan adımlar ve başlatılan kampanyaların gayrimenkul ve otomotiv sektörü ile ekonomiye çok olumlu katkı sağladığını söyledi.

Konut satışında yaklaşık olarak 1,5 milyon adetle tüm zamanların rekorunun kırıldığını dile getiren Akbal, "Küresel krize rağmen bugün geldiğimiz noktada Türkiye'nin bu süreci iyi yönettiğini, sektörel anlamda da emeklerimizin karşılığını aldığımızı söyleyebilirim." şeklinde konuştu.

Mahmut Akbal, bu durumun 2021 yılına daha umutla bakmalarını sağladığını ifade ederek, bu mücadeleyi hep birlikte, dayanışma içerisinde kazanacaklarına inandıklarını, ülke ekonomisinin 2020 yılının  ikinci yarısında yakaladığı ivmeyi artıracağını dile getirdi.

Fuzul Grup'un 2020 cirosunun önceki yıla göre yüzde 30 arttığını dile getiren Akbal, konut satışlarında yabancının payının yüzde 21,7,...