Akçakoca Sky Tower Hotel devri tatil

Akçakoca Sky Tower Hotel devri tatil

E7 Grup imzası ile hayata geçirilen Sky Tower Hotel'de devri tatil fırsatı ile 6 yıl boyunca, 1 hafta için her şey dahil tatil imkanı sunuluyor. İşte Düzce Sky Tower Hotel güncel fiyatlar...

Akçakoca Sky Tower Hotel fiyat listesi!

Akçakoca Sky Tower Hotel fiyat listesi Devri tatil için seçilen dönemlere değişiyor. Toplamda 184 adet oda kapasitesine sahip projenin ödeme planı kapsamında 24 ay taksit fırsatı sunuluyor.

Akçakoca SKY Tower Hotel kampanya!

2 yıldır faaliyetini sürdüren projede toplam 184 adet oda yer alıyor. Akçakoca SKY Tower Hotel kampanya dahilinde 6 yıl boyunca, her yıl her şey dahil imkanlar ile tatil yapılabiliyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca'da 6 yıl boyunca Devri Tatil fırsatı!

6 yıl boyunca, her yıl istenilen dönem ve hafta içerisinde, her şey dahil imkanlar ile tatil yapılan Sky Tower Hotel projesinde Devri Tatil fırsatları devam ediyor.

Akçakoca Sky Tower Hotel'de 6 yıl herşey dahil tatil!

Karadeniz'in en büyük turizm tesisi 5 yıldızlı Sky Tower Hotel, ‘Devr-i Tatil’ projesiyle 6 yıl boyunca 1 hafta her şey dahil tatil imkanı sunuyor.

Akçakoca Sky Tower Hotel iletişim!

Akçakoca Sky Tower Hotel iletişim numarası 444 7 759 olarak belirlendi. Tatil fırsatları devam eden projede 6 yıl boyunca her yıl 8 gün 7 gece devri tatil imkanı sağlanıyor.

Akçakoca Sky Tower Hotel Devr-i Tatil kampanyası!

Yaklaşık 2 yıldır faaliyette olan Sky Tower Hotel'de devr-i tatil imkanı bir sonraki yıla ertelenebiliyor veya bir başkasına devredilebiliyor. İşte Akçakoca Sky Tower Hotel Devr-i Tatil kampanyası...

Akçakoca Sky Tower Hotel'de Devr-i Tatil fırsatı!

Günümüz tatil ihtiyaçlarına cevap vermekte zorlanan devre mülk sisteminin yerine ‘Devr-i Tatil’ projesini geliştiren Sky Tower Hotel E7 Grup imzası taşıyor.Akçakoca Sky Tower Hotel'de 6 yıl Devr-i Tatil fırsatı sunuluyor.

Akçakoca Sky Tower Hotel'de 1 hafta her şey dahil Devr-i Tatil fırsatı!

Sky Tower Hotel projesi, E7 Grup tarafından Batı Karadeniz Akçakoca ’da inşa edildi. 2 sene önce tamamlanan projede İslami şartlara uygun tatil seçeneği sunuluyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca nerede?

Sky Tower Hotel'de yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için 24 ay vade imkanı sunuluyor. E7 Grup imzası ile yükselen proje 2 yıldır faaliyet gösteriyor. Peki Sky Tower Hotel Akçakoca nerede?

Düzce Sky Tower Hotel ulaşım!

Düzce Sky Tower Hotel ulaşım bilgileri kapsamında proje Akçakoca Yalı Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. Projede 6 yıl her şey dahil konseptte tatil fırsatı sunuluyor.

Akçakoca Sky Tower Hotel fiyatlar!

Akçakoca Sky Tower Hotel fiyatlar dönemlere göre değişiklik gösteriyor. Yüzde 25 peşinatta, kalan kısım için 24 ay vade imkanı sunan proje Düzce Akçakoca'da hayata geçiriliyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca satış ofisi!

Sky Tower Hotel Akçakoca satış ofisi telefon numarası 444 7 759 olarak belirlendi. E7 Grup imzası ile hayata geçirilen projede 6 yıl boyunca 1 haftalık her şey dahil tatil imkanları sunuluyor.

Sky Tower Hotel Devri Tatil kampanyası!

Sky Tower Hotel Devri Tatil kampanyası ile 6 yıl her şey dahil imkanı sağlanıyor. Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yükselen projede yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için 24 ay taksit uygulanıyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca ulaşım!

Sky Tower Hotel Akçakoca ulaşım bilgilerine göre tesis, Yalı Mahallesi, İnönü Caddesi üzerinde yer alıyor. E7 Grup imzası taşıyan proje 6 yıl boyunca her şey dahil tatil imkanı sunuyor.

Akçakoca Sky Tower Hotel Devri Tatil fiyatları!

Akçakoca Sky Tower Hotel Devri Tatil fiyatları sarı, beyaz, mavi ve kırmızı olarak adlandırılan dönemlere göre değişiyor. Projede 24 aya varan vade imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Sky Tower Hotel fiyatları ne kadar?

E7 Grup imzası ile hayata geçirilen Sky Tower Hotel'de 24 ay taksit imkanı ile tatil fırsatları sunuluyor. Proje Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yükseliyor. Peki Sky Tower Hotel fiyatları ne kadar?

Akçakoca Sky Tower Hotel telefon numarası!

Akçakoca Sky Tower Hotel telefon numarası 444 7 759 olarak belirlendi. E7 Grup imzası ile hayata geçirilen projede 8 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla devri tatil fırsatı sağlanıyor.

Sky Tower Hotel ödeme koşulları!

Sky Tower Hotel ödeme koşulları kapsamında 2 yıl vade imkanı sunuluyor. Düzce'nin Akçakoca ilçesinde 2 yıldır faaliyette olan projede devri tatil fırsatı devam ediyor.

Akçakoca Sky Tower Hotel fiyat listesi!

Akçakoca Sky Tower Hotel fiyat listesi Devri tatil için seçilen dönemlere değişiyor. Toplamda 184 adet oda kapasitesine sahip projenin ödeme planı kapsamında 24 ay taksit fırsatı sunuluyor.

SKY Tower Hotel'de Ramazana özel ödeme koşulları!

Akçakoca kıyısında yer alan ve toplam 184 adet odadan meydana gelen SKY Tower Hotel E7 GRUP imzasıyla yükseliyor.İşte SKY Tower Hotel'de Ramazana özel ödeme koşulları...

SKY Tower Hotel'de Ramazan indirimi!

Toplam 184 adet odadan meydana gelen SKY Tower Hotel projesi Akçakoca'ya kıyısında yer alıyor. SKY Tower Hotel'de Ramazan indirimi kapsamında yüzde 40 varan indirim sağlanıyor.

Akçakoca Sky Tower Hotel devri tatil Haberi

Akçakoca Sky Tower Hotel devri tatil

Düzce Sky Tower Hotel güncel fiyatlar bilgisinden önce kısaca projenin özelliklerine değinelim. 2 yıldır faaliyet sürdüren projede 184 adet oda bulunuyor. 


Sky Tower Hotel'de yüzde 25 peşin ödeme yapıldığında, kalan tutar 24 ay taksitlendiriliyor. E7 Grup imzası taşıyan proje Düzce Akçakoca'da yükseliyor. 


Akçakoca Sky Tower Hotel'in sosyal yaşam alanları; kapalı havuz, tenis kortu, kongre alanları, mini basketbol sahası, mini futbol ve masa tenisi, plaj, Thalasso therapy & spa alanı, bilardodan oluşuyor. 


Sky Tower Hotel Akçakoca'da beyaz dönem tatil sezonları ve bahar aylarının dışında kalan tarihleri, kırmızı dönem yaz sezonunu, sarı dönem sömestr ve yaz tatili sezonunun başlangıç öncesi ve bitiş sonrası tarihleri, mavi dönem ilkbahar ve sonbahar aylarını ifade ediyor. 


Düzce Sky Tower Hotel güncel fiyatlar!

Toplam 6 yıl olacak şekilde, her yıl istenilen...