invest grup yatırımları

invest grup yatırımları

Son senelerde hayata geçirdiği VadiKoru, Göl Plus ve Express24'te geniş bahçelere yer veren Invest İnşaat, Ayazağa’da Invest Vadi adıyla yeni bir proje için harekete geçti.

Invest Grup'tan 2.2 milyar TL'lik gayrimenkul yatırımı!

Son 10 yılda gayrimenkul projeleri ile dikkat çeken Invest Grup, yeni yılda 2,2 milyar TL yatırım yapmayı planlıyor.

Loft Grup Gayrimenkul Yatırımları Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Loft Grup Gayrimenkul Yatırımları Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Batuhan Çalık tarafından kuruldu.

Kilit Grup yeni otel yatırımları için düğmeye bastı!

Turizm sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Kilit Grup, yeni otel yatırımları için start verdi.

Fuzul Grup, 2021'de de yatırımlarına devam edecek!

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, 2020 yılında grubun cirosunun önceki yıla göre yüzde 30 arttığını dile getirerek, salgın sürecinde dahi ara vermedikleri yatırımları ve çalışmalarını 2021 boyunca da sürdüreceklerini belirtti.

İstanbul'da metro yatırımları canlanacak!

CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı, İstanbul'da metro yatırımlarının canlandırılacağını ve İBB’nin çok ciddi bir çıkış yakalayacağını ifade etti...

Aydınlı Grup inşaat sektöründeki yatırımlarına devam ediyor!

Aydınlı Grup Üst Yöneticisi Erbey, "Aydınlı İnşaat'ın tek firma olarak yükleniciliğini üstlendiği Kozyatağı A Rezidans Projesi gibi yatırımlarımızla ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmek istiyoruz." diye konuştu. 

By Ma Grup Yaşam Alanları İnşaat Gayrimenkul Turizm Sağlık Gıda Arge Proje Yatırımları Sanayi A.Ş. kuruldu!

By Ma Grup Yaşam Alanları İnşaat Gayrimenkul Turizm Sağlık Gıda Arge Proje Yatırımları Sanayi A.Ş. bugün Büyükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Yılmaz tarafından kuruldu. 

AVM yatırımları mağazalaşmayı artırıyor!

Vepa Grup Genel Müdürü Murat Usta mağaza sayısındaki artışa AVM yatırımlarının etkisi olduğunu ifade etti. 2004 yılında ilk mağazayı açtıklarını söyleyen Usta 2016 itibariyle Türkiye genelinde 38 mağazaya sahip olduklarını belirtti.

Perman Grup Ticari Yatırımlar ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Perman Grup Ticari Yatırımlar ve İnşaat Limited Şirketi, Bulut Kaya tarafından 100 bin TL sermaye ile 11 Ağustos'ta Esenyurt, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi'nde kuruldu.

Aydın Yılmazer, Nafi Güral'a yatırımları için teşekkür etti!

Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, NG Grup Kurucu Başkanı Nafi Güral'a Sapanca'ya yaptığı yatırımlar için teşekkür plaketi takdim etti.

Avrupa Şirketler Grubu yurt yatırımlarıyla büyüyecek!

Avrupa Şirketler Grubu konut imalatından çıktı, yurt yatırımlarına yöneldi. Konforist Edu Suites markasıyla, halihazırda İstanbul'da 2 öğrenci yurdu bulunan grup, her yıl 20 milyon lira yatırımla bir yurt yapmayı planlıyor.

Avrupa Grup Özel Yurt İnşaat Danışmanlık ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Avrupa Grup Özel Yurt İnşaat Danışmanlık ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi; Ediz Giray Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 3 milyon TL sermaye ile 8 Haziran'da Eyüp'te kuruldu.

Canlanan inşaat sektörüyle yatırımlar arttı!

Zemin kaplamaları ve inşaat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Veryeri Grup, canlanan inşaat sektörüyle birlikte yatırımlarını artırdı.

İnşaat sektöründe yatırımlar hızlandı mı?

Zemin kaplamaları ve inşaat sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Veryeri Grup, canlanan inşaat sektörüyle birlikte yatırımlarını artırdı.

invest grup yatırımları Haberi

invest grup yatırımları

Son senelerde hayata geçirdiği VadiKoru, Göl Plus ve Express24'te geniş bahçelere yer veren Invest İnşaat, Ayazağa’da Invest Vadi adıyla yeni bir proje için harekete geçti.

Dünya Gazetesi'nden Leyla İlhan'ın haberine göre; Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, "Invest Vadi projemizi, İstanbul'un yeni iş ve yaşam merkezi olarak nitelendirilen Ayazağa'da Vadistanbul ve VadiKoru projelerimizle aynı hat üzerinde üzerinde geliştiriyoruz. Toplam yatırım değeri 450 milyon TL'yi bulan Invest Vadi projemizde, 480 konut ve 34 ticari ünite yer alacak” diye konuştu.

2 katlı bloklar da olacak 

Invest Vadi proje çalışmalarında sona geldiklerine ve yakın zamanda tanıtacaklarına dikkat çeken Uçar, “Projemiz 24 bin 800 metrekare alan üzerinde, 15 bin 560 metrekaresi peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrılmış nitelikli bir sanayi dönüşüm projesidir. Bu...