Kocaeli Yenikent kapalı pazaryeri

Kocaeli Yenikent kapalı pazaryeri

AKP'li kadınların aşure etkinliğine katılan Kocaeli Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Yenikent Mahallesi'ne yapılacak olan kapalı pazaryeri projesi için çalışmaların 2015 yılında başlayacağını söyledi.

Kocaeli Derince Belediyesi'ne ait daireler satışa çıkarıldı!

Kocaeli'yle bağlı Derince Belediyesi, Yenikent Mahallesi Araptepe Mevkii’nde hayata geçirilen kentsel dönüşüm projesi dahilinde 59 daireyi satışa çıkardı

Bursa Yenişehir ve Kocaeli havalimanlarının uzun zamandır kapalı olması TBMM'de!

Bursa Yenişehir ve Kocaeli havalimanlarının uzun zamandır kapalı olması meclis gündemine taşındı. CHP'li Aydın, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Kocaeli Kartepe İHL Spor Salonu’nun inşaatı tamamlanıyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin inşa ettiği Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesi Kapalı Spor Salonu inşaatının dış cephesi tamamlandı

Yenikent Kalıcı Konutları'ndaki 48 hak sahibi tapularına kavuştu!

Kocaeli Derince Yenikent Mahallesi'nde yer alan Yenikent Kalıcı Konutları’nda yaşayan 48 daire sahibinin, numaralarının yanlış olmasından dolayı yaşadıkları sorun giderildi. 48 daire sahibi tapularına kavuştu...

Kocaeli'ye kapalı spor salonu müjdesi!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kentteki yarı olimpik yüzme havuzunun temelini attı. Temel atma töreninde yeni kapalı yüzme havuzunun da müjdesi verildi...

Kocaeli Kartepe’ye bir spor salonu daha geliyor!

Kocaeli Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesi kapalı spor salonu yapım işi ihalesi 11 Aralık 2017 tarihinde gerçekleştirilecek.

Kocaeli’ye modern kapalı pazar yeri!

Yatırımlarına son sürat devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kente yeni bir modern kapalı pazar yeri kazandırıyor.

Kocaeli'ye modern kapalı pazar yeri!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Perşembe Pazarı’nın kurulması için modern bir pazar alanı oluşturulması için çalışmalar başladı.

Kocaeli Derince Yenikent'te riskli alan kararı!

Kocaeli Derince Yenikent Mahallesi içerisinde yer alan ve ekli kroki ile listede koordinatları gösterilen alan riskli alan ilan edildi.

Kartepe Kapalı Spor Salonu tamamlandı!

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kartepe Sarımeşe’de 1000 kişilik çok amaçlı kapalı spor salonu inşaatının tamamlanmasının ardından bir inceleme gerçekleştirdi.

Kocaeli Kent Meydanı'nın ihalesi 5 Aralık'ta!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, eski Vilayet binasının bulunduğu alana yapacağı 6 bin 500 metrekarelik kapalı otopark ve kentte farklı bir görünüm kazandıracak kent meydanı için 5 Aralık Pazartesi günü ihaleye çıkacak.

Başiskele Kapalı Pazar Yeri'nin temeli atıldı!

Kocaeli’nin en modern ve büyük kapalı pazar yeri projesinin temeli, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve ekibinin de katılımıyla kurban kesilerek ve atıldı.

Kocaeli Başiskele'ye 2. kapalı pazar yeri yapılıyor!

Başiskele Belediyesi, Yeniköy Merkez mahallesinde kapalı pazar yeri inşasına başladı. Kocaeli’nin en büyük ve en modern kapalı pazar yeri projeleri Başiskele halkı ve pazarcı esnafı için hayata geçiyor.

Kocaeli Yenikent kapalı pazaryeri Haberi

Kocaeli Yenikent kapalı pazaryeri

AKP Derince İlçe Kadın Kollan tarafından düzenlenen aşure etkinliğine partili bayanlann yoğun ilgisi dikkat çekti. 


AKP'li kadınların aşure etkinliğine katılan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Yenikent Mahallesi'ne yapılacak olan kapalı pazaryeri projesi için çalışmaların 2015 yılında başlayacağını söyledi. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, AKP Derince ilçe Kadın Kolları'nın HSPS Muharrem ayı lpf nedeniyle düzenlediği aşure programına katıldı. 


Organizasyona ll§ifi eşi iie birlikte pfltl katılan Başkan Bulut'un yanı sıra felra »ilçe başkanı SHujj Ahmet Ark, İlçe PPSS Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, ilçe yöneticileri, çok sayıda parti üyesi ve ilçe halkı katıldı. 


Mahalledeki yeni kapalı pazaryeri için HHl 2015 yılı içinde projelendirmenin yapılaH cağını dile getiren Hll Bulut, "Daha sonra da yapımına başlayarak projemizi hayata geçireceğiz" diye konuştu. Esentepe PHİ Mahallesindeki...