25 / 05 / 2022

Sky Tower Hotel adres

Sky Tower Hotel adres

Sky Tower Hotel'de yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için 24 ay vade imkanı sunuluyor. E7 Grup imzası ile yükselen proje 2 yıldır faaliyet gösteriyor. Peki Sky Tower Hotel Akçakoca nerede?

Düzce Sky Tower Hotel ulaşım!

Düzce Sky Tower Hotel ulaşım bilgileri kapsamında proje Akçakoca Yalı Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. Projede 6 yıl her şey dahil konseptte tatil fırsatı sunuluyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca satış ofisi!

Sky Tower Hotel Akçakoca satış ofisi telefon numarası 444 7 759 olarak belirlendi. E7 Grup imzası ile hayata geçirilen projede 6 yıl boyunca 1 haftalık her şey dahil tatil imkanları sunuluyor.

Sky Tower Hotel Devri Tatil kampanyası!

Sky Tower Hotel Devri Tatil kampanyası ile 6 yıl her şey dahil imkanı sağlanıyor. Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yükselen projede yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için 24 ay taksit uygulanıyor.

Düzce Sky Tower Hotel güncel fiyatlar!

E7 Grup imzası ile hayata geçirilen Sky Tower Hotel'de devri tatil fırsatı ile 6 yıl boyunca, 1 hafta için her şey dahil tatil imkanı sunuluyor. İşte Düzce Sky Tower Hotel güncel fiyatlar...

Sky Tower Hotel fiyat!

Batı Karadeniz'de yer alan ve 2 yıldır faaliyette olan Sky Tower Hotel'de devr-i tatil fırsatı devam ediyor. Projede toplam 184 adet oda bulunuyor. İşte Sky Tower Hotel fiyat listesi...

Akçakoca Sky Tower Hotel nerede?

Toplam 184 adet odası bulunan Sky Tower Hotel'de devr-i tatil fırsatları devam ediyor. Çeşitli sosyal imkanlara sahip olan proje E7 Grup imzası taşıyor. Peki Akçakoca Sky Tower Hotel nerede?

Sky Tower Hotel fiyatları!

Devr-i Tatil fırsatı ile tatil imkanı sunan Sky Tower Hotel'de odaların tamamı denize sıfır konumda dizayn edildi. Projede çocuk ve yetişkinler için çeşitli sosyal donatı alanları bulunuyor. İşte Sky Tower Hotel fiyatları...

Sky Tower Hotel Akçakoca'da her şey dahil Devr-i Tatil fırsatı!

6 yıl boyunca isteğe bağlı olan dönemlerde 7 gece 8 gün her şey dahil devr-i tatil fırsatı Sunan Sky Tower Hotel projesi, Akçakoca'da yer alıyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca!

Sky Tower Hotel Akçakoca 'da 7 gece 8 gün her şey tatil imkanı sağlanıyor. 2 yıldır hizmette olan ve E7 Grup imzası ile yükselen projede 183 deniz manzaralı oda ve 1 adet Kind Suite oda bulunuyor.

Sky Tower Hotel’de 6 yıl her şey dahil Devr-i Tatil fırsatı!

Devr i Tatil 5 yıldız kalitesinde tatil imkanı sunuyor. Devr-i Tatil sahipleri Sky Tower Hotel'deki tüm aktivitelerden ücretsiz yararlanacağı gibi yeme içme açık büfe her şey dahil sisteminde tatil yapma ayrıcalığına sahip oluyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca'da 6 yıl her şey dahil Devr-i Tatil!

Sky Tower Hotel' de bulunan tüm aktivitelerden ücretsiz (özel kişisel aktiviteler hariç) yararlanacağı gibi yeme içme açık büfe herşey dahil sisteminde tatil yapma ayrıcalığına sahip oluyor.

Sky Tower Hotel'de 1 hafta her şey dahil tatil fırsatı!

Yıl içinde 1 hafta her şey dahil 6 yıl boyunca Devr-i Tatil fırsatından faydalanabildiğiniz Akçakoca Sky Tower Hotel'de 183 deniz manzaralı oda ve 1 adet Kind Suite yer alıyor.

Sky Tower Hotel: Karadeniz bölgesindeki tek devre tatil ve thalasso therapy projesi!

İslami şartlara uygun tatil yapmak isteyenler için helal yiyeceklerin alkolsüz içeceklerin, beylere ve hanımlara özel ayrı yüzme havuzlarından oluşan Sky Tower Hotel; Karadeniz bölgesindeki tek devre tatil projesi olarak dikkat çekiyor.

Sky Tower Hotel'de 650 TL'ye 2 kişi 2 gece Devr-i Tatil!

2 yıldır hizmet veren Sky Tower Hotel'de haftasonu paketi kapsamında 650 TL'ye 2 kişi 2 gece Devr-i Tatil yapabiliyor. Söz konusu pakette her şey dahil konseptte hizmet veriliyor.

Bursa Sky Tower herkese açık, kişiye özel!

Halen inşası süren Sky Tower, Bursa'nın hem en yüksek hem de baret kazık temel sistemiyle yapılan ilk binası olacak. İş ve sosyal yaşamı buluşturan bir merkez olarak tasarlanan 129 metre yüksekliğindeki iş kulesi, tümüyle doğa dostu.

Regnum Sky Tower, Çukurambar'a nefes aldıracak!

Regnum Sky Tower çok büyük otoparkı, yaşam sokağındaki ferah gurme ve alışveriş mekanları ile 2018’de Çukurambar’ın yoğunluğunu kısmen kendine çekerek bu bölgeye nefes aldıracak...

Regnum Sky Tower kampanyası için son gün 24 Ocak!

Hem lokasyonu hem de sosyal donatılarıyla dikkati çeken yenin esil iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower’da “yüzde 18 KDV Bizden” ve “Opet bayilerine yüzde 5 indirim” kampanyaları için son haftaya girildi..

Regnum Sky Tower’da 30 ay sıfır faiz!

Ofisini son bir yılda Ankara’nın yeni sembol binalarından olan Regnum Sky Tower’e taşıyanlar, fayda maliyet hesabı yaptıklarında yılı yüksek kazançla tamamladılar.

Regnum Sky Tower'da yeni yılda KDV yok!

OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ’nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Konya yolunda hayata geçirilen Regnum Sky Tower'da yeni yıla özel kampanyalar hazırlandı..

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi iki kere kazanıyor!

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’ndeki ofislerde çalışanlar, boş zamanlarını yüzme havuzundan, pilatese; golften, boks ringine kadar iş merkezlerindeki çok sayıda sosyal donatı alanlarında geçiriyorlar.

Regnum Sky Tower’da iş hayatına golf molası!

Ankara’nın yeni sembolü olan Regnum Sky Tower’da mesai saatleri içerisinde yaşanan anlık streslere yardımcı olabilecek mini golf sahası yer alıyor.

Regnum Sky Tower'da ofislerde 60 ay 0 faiz fırsatı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla dikkat çeken Regnum Sky Tower, Ankara’da ofis sahibi olma şansını artıran yeni bir fırsat sunuyor.

Regnum Sky Tower, Çukurambar’ın değerini artırıyor!

Çukurambar’daki canlılık Regnum Sky Tower’ın cadde mağazaları ile daha da artıyor. OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, hem konut hem de iş merkezlerinin bulunduğu Çukurambar’ın eğlence için de tercih edilen mekanlara ev sahipliği yaptığını söyledi.

Regnum Sky Tower’da kampanya süresi uzatıldı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla, Başkent iş dünyasında yepyeni bir konsepte imza atan Regnum Sky Tower’daki “Yüzde 18 KDV bizden” kampanyası gelen yoğun istek üzerine uzatıldı.

Regnum Sky Tower Çukurambarı hareketlendirecek!

KONUT, restoran ve işyerlerini bir araya getiren yapısıyla Başkent'in yeni merkezi olarak kabul edilen Çukurambar'daki canlılığın Regnum Sky Tower'ın cadde mağazaları ile daha da artması bekleniyor.

Regnum Sky Tower'da KDV'siz yıl sonu fırsatı!

Başkent Ankara’nın yeni sembolü Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, 2017’yi “KDV’siz”karşılıyor.

Regnum Sky Tower'da hemen teslim avantajı!

Proje aşamasında psikologlardan destek alınarak kurgulanan Regnum Sky Tower İş Merkezi de firmaların ihtiyaçlarına sunduğu farklı çözümler, sosyal donatı alanları ve görülmemiş ödeme planlarıyla firmaların marka değerini artıran o projelerden…

Sky Tower Hotel adres Haberi

Sky Tower Hotel adres

"Sky Tower Hotel Akçakoca nerede?" sorusuna Düzce'nin Akçakoca ilçesi yanıtını verebiliriz. 184 adet oda kapasitesine sahip proje E7 Grup imzası taşıyor. 


Yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan tutar için 24 ay taksit fırsatı sağlayan Sky Tower Hotel'de toplam 6 yıl olmak üzere, her yıl 8 gün 7 gece için her şey dahil devri tatil yapılabiliyor.


Düzce Sky Tower Hotel'in sosyal donatı alanları arasında; kapalı havuz, tenis kortu, mini basketbol sahası, kongre alanları, mini futbol ve masa tenisi, plaj, bilardo, Thalasso therapy & spa alanı bulunuyor. 


Sky Tower Hotel'de 2 kişilik devri tatil fiyatları; 

Mavi dönem için 10 bin 900 TL, 

Sarı dönem için 12 bin 400 TL, 

Kırmızı dönem için 16 bin 400 TL,  

Beyaz dönem için 8 bin 900 TL olarak belirlendi. 


Akçakoca Sky Tower Hotel'de...