07 / 10 / 2022

Asgari ücret ek zam

Asgari ücret ek zam

Milyonlarca çalışana Temmuz'dan itibaren geçerli olacağı açıklanan yüzde 30 asgari ücret zammının ardından AK Parti maaşlara yeni bir zam yaptı. En düşük işçi maaşı 8 bin lira oldu. İşte detaylar...

Milyonlarca asgari ücretliye kötü haber! Para bankaya yatsa bile maaşlardan 1500 lira kesiliyor

Temmuz'da asgari ücretlerine zam alan milyonlarca çalışana kötü haber. Asgari ücret banakaya yatsa bile maaşlardan 1500 lira kesiliyor. Gündeme bomba gibi düştü. Eğer asgari ücret üzerinden maaş alıyorsanız bu ay yatacak olan paraya dikkat edin.

Acı pul bibere yüzde yüzü aşan zam geldi! Asgari ücrete gelen ek zam adeta 'yalan' oldu

Asgari ücrete 1 Temmuz'da açıklanan yüzde 30 zam daha ay sonu gremeden erimeye başladı. Yumurta fiyatlarına gelen zamlardan sonra şimdi de acı pul bibere yüz yüzü aşan zamlar geldi. Reyonlarda kilogramı ortalama 30 liraya satıaln ürünün yeni fiyatı görenleri hayrete düşürdü.

Ünlü ekonomist Özgür Demirtaş'tan yeni asgari ücret bombası: Tarih verdi

Asgari ücrete ek zam miktarını ekonomi uzmanlarının da gündeminin ilk sırasında yerini aldı. Ekonomiye ilişkin yorumlarıyla dikkatleri üzerine çeken Prof. Dr. Özgür Demirtaş, asgari ücretle ilgili ilginç bir tarihi gündeme getirdi. 'Asgari ücretlilerin canı yanacak, üzgünüm' dedi.

Asgari ücrete ek zammın açıklanacağı tarih belli oldu! Başkan Erdoğan duyuracak

Asgari ücrete ek zam konusunda işçi ve işveren kesimleri son toplantılarını yaptı. İki taraf da 12,5 milyon işçinin beklediği zam konusunda anlaştı. Belirlenen miktarın açıklanacağı tarih belli oldu. Açıklamayı Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak. İşte detaylar...

Asgari ücrete ek zam görüşmesi öncesi Bakan Bilgin bombayı patlattı! Kritik seviyeyi açıkladı

Asgari ücrete ek zam konusunu görüşen işçi sendikaları ve hükümet bugün maaşa yapılacak artışın ne kadar olacağını belirleyecek. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücrete ek zam toplantısına girmeden kritik açıklamalar yaptı.

Asgari ücrete Temmuz'da ek zam yapılacak ama bu detay herkesin dikkatini çekiyor

Asgari ücrete ek zam konusundan son adım yarın atılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplanarak maaşlara yapılacak zammın adını koyacak. Uzmanlar ise asgari ücrete ek zamdan ziyade daha önemli bir konuya dikkat çekiyor.

Asgari ücrete ek zam konusunun görüşüleceği son tarih belli oldu! Artış yüzde 40 açıklanmıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın asgari ücrete ek zam çalışması hakkında yaptığı açıklamalardan sonra maaşlara yansıyacak artış için son kez toplantı yapılacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenecek rakam kamuoyuna açıklanacak.

Asgari ücrete ek zam çalışmasında son dakika gelişmesi! Bakan Bilgin o adımı atacak

Asgari ücrete yapılacak ek zam öncesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'den peşe peşe sıcak adımlar gelmeye devam ediyor. Bakan Bilgin, dün yaptığı konuşmada ek zammın miktarının açıklanacağı tarihi duyurmuştu. Bilgin açıklama öncesi diplomasi trafiğini sıklaştırdı.

Çalışma Bakanı Vedat Bilgin asgari ücrete ara zam miktarının açıklanacağı tarihi duyurdu

Hükümetin asgari ücrete yapacağı ara zamla ilgili çalışmalar son şeklini aldı. Kamuoyunda asgari ücrete yapılacak zamla ilgili haberler gündemin ilk sıralarını meşgul ederken herkesin merakla beklediği tarihi Bakan Bilgin duyurdu. İşte detaylar...

Asgari ücrete ek zammın belli olmasından sonra artacak maaşlar ne zaman hesaba yatacak?

Asgari ücrete Temmuz ayında enflasyon farkı yansıtılmış bir şekilde yapılacak artış miktarını AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, televizyonda katıldığı canlı yayında açıkladı. Herkesin merak ettiği oran belli olduktan sonra maaşların hesaba ne zaman yatacağı merak konusu oldu.

Özel sektör asgari ücrete zam oranlarını açıklamaya başladı! İşte Temmuz'da hesaplara yatacak maaş miktarı

Asgari ücrete zam beklentisi son günlerde işçi ve işveren kesimi tarafından yakından izlenen konuların başında geliyor. Asgari ücretin alım gücündeki erime Temmuz'da ek zam tartışmalarını gündeme getirdi. Hükümet enflasyon farkını maaşlara yansıtacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan asgari ücrete gelecek zam miktarını açıkladı: İşçimizden esirgemeyeceğiz

Asgari ücrete ara zam formülü masaya geldi. Hükümet Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yürütülen zam çalışmalarına hız verildi. Bakan Bilgin, biten çalışmanın Cumhurbaşkanı tarafından açıklanacağını bildirmişti.

Asgari ücrete ara zam yapılacak mı? Asgari ücrete Temmuz'da zam var mı?

Asgari ücret zammı ile ilgili gelişmeler tüm vatandaşlar tarafından güncel olarak takip ediliyor. Milyonlarca vatandaş ek zammın yapılması için heyecanlı bekleyiş içerisinde. Peki, Asgari ücrete ara yapılacak mı? Asgari ücrete Temmuz'da zam var mı? İşte tüm detaylar...

Asgari ücrete zam sinyali! Asgari ücret 5.250 TL olur mu?

Milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren asgari ücret zammı hakkında son dakika haberleri güncel olarak takip ediliyor. Asgari ücrete ikinci zam yapılacak mı? Asgari ücret 5.250 TL olur mu? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. İşte tüm detaylar...

Asgari ücret 1 Ocak 2023'te bu kadar olacak! Hiç kimse beklemiyordu, az önce belli oldu! Hemen bakın!

İşçilerin, emeklilerin ve memurların dikkatini çeken Ocak 2023 faiz artırımı son dakika gelişmeleri için değerlendiriliyor. İşte 1 Ocak 2023 asgari ücret zammında son durum...

Yeni asgari ücret yasası onaylandı! AB ülkeleri kararı verdi!

Avrupa Birliği (AB) üyesi 21 ülkeyi kapsayan ve yeni asgari ücret kurallarını belirleyen yasa onaylandı. Avrupa Birliği Konseyi, asgari ücretlerin düzgün bir yaşam standardı sağlayacak seviyelere yükseltilmesi için hazırlanan yasaya onay verdi.

Asgari ücret 1 Ocak 2023'te bu kadar olacak! Yeni asgari ücrette bu rakam vatandaşı havalara uçuracak!

Ara zam sonrasında; çalışanların, emeklilerin ve memurların gözlerini çevirdiği 2023 Ocak zammında son dakika gelişmeleri merak ediyor. Uzmanlar öyle bir rakam paylaştı ki... İşte 1 Ocak 2023 asgari ücret zammında son durum...

Asgari ücret, emekli ve memur zammında flaş gelişme! Detaylar netleşti

Eylül ayı enflasyonunun açıklanmasıyla Asgari ücret, memur ve emekli Ocak 2023 zammı için hesaplamalar yapılıyor. TCMB’nin yıl sonu enflasyon beklentisi netleşirken zam formülleri bir bir ortaya çıkıyor.

Asgari ücret belli oldu mu? 2023 asgari ücret ne kadar? Asgari ücret ne zaman açıklanacak?

Çalışan herkesin bir numaralı gündem maddesi olan asgari ücrete dair yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. Peki, AKP Parti hükümetinden asgari ücret ile ilgili kim, neler dedi? Asgari ücret ne kadar olacak? İşte detaylar…

Asgari ücret 10 bin lira dedi diller tutuldu! Kim doğru rakamı bilecek?

Asgari ücretin yeni rakamına karar verileceği aralık ayına çok az bir süre kalmışken, asgari ücret ile ilişkili olan tahminler ise gelmeye devam ediyor. Peki, 2023 yılı asgari ücreti ne kadar olacak? İşte detaylar…

Asgari ücret zammına ilişkin milyonların beklediği flaş açıklama! Az önce geldi, şimdi bakmak gerek

Ocak ayının yaklaşmasıyla birlikte asgari ücrete ne kadar zam yapılacağı da merak edilmeye başlandı. Asgari ücret zammıyla ilgili hükümet cephesinden peş peşe açıklamalar gelirken, son yapılan açıklama da vatandaşları hayli heyecanlandırdı.

Asgari ücret ve EYT’de açıklamaların ardı arkası kesilmiyor! AK Partili isim son açıklamayı yaptı

Milyonlarca insan asgari ücret ve EYT ile ilgili son karara odaklanmışken AK Parti hükümetinden de açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak bir açıklama da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’ndan geldi. İşte detaylar…

Asgari ücret 10 bin TL dedi! 2023 yılı asgari ücret kapısı 8 bin TL’den açılıyor!

Asgari ücretin belirleneceği aralık ayına çok az bir zaman kalmışken, asgari ücret ile ilgili olan tahminler gelmeye devam ediyor. Peki, 2023 asgari ücreti ne kadar olacak? İşte detaylar…

Asgari ücret için ne 7 bin ne 8 bin ne de 9 bin! Ortaya atılan zam rakamı çok ama çok büyük

Ocak ayının yaklaşmasıyla birlikte asgari ücret tartışmaları da yeniden alevlendi. Asgari ücret artışına ilişkin dikkat çeken bir rakam ortaya atıldı.

Asgari ücret zammı konusunda duyum alındı! İşte 2023 asgari ücrete dair akılalmaz iddia!

Asgari ücret zammına dair herkes nefesini tutup beklemeye devam ediyor. Ekonomist Ali Ağaoğlu asgari ücretin 10 bin lira olacağı söylentilerine dair konuştu. İşte detaylar!

AK Parti'den asgari ücret ve memur maaşlarıyla ilgili heyecanlandıran açıklama! 

Asgari ücret 2023 zammı için milyonlarca çalışan meraklı bekleyiş devam ediyor. Asgari ücretle AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'tan dikkat çeken bir açıklama yaptı. Öte yandan Kurtulmuş, memur zamlarıyla ilgili konuştu.

Asgari ücret altın ve dolara yenildi! Euro, sterlin ve gümüşü teğet geçti!

2022 yılında asgari ücret net ücret 5 bin 500 TL olarak belirlendi. Peki asgari ücret, altın, dolar, euro, sterlin ve gümüş karşısında ne oldu? 

Asgari ücret ek zam Haberi

Asgari ücret ek zam

Asgari ücrete hükümetin Temmuz'da yaptığı yüzde 30 ek zamdan sonra AK Parti belediyesinden çalışanlara yüzde 60'a varan oranda yeni zam yapıldı. 1 Temmuz'da 5 bin 500 lira olacağı açıklanan asgari ücret Amasya'nın Suluova ilçesindeki AK Parti belediyesinde 8 bin liraya çıktı.

Çalışanlara yapılan yüzde 60'lık zam sonrası kamuoyuna açıklama yapan Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, belediyede çalışan personel için belirlenen en düşük ücretin yüzde 60 artış ile 8 bin lira olduğunu yeni zamlı maaşların çalışanlarza hayırlı olmasını dilediğini söyledi..

Belediye Başkanı Üçok, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde işçinin hakkını teri soğumadan teslim eden bir anlayışın temsilcisi olarak çalışanların her zaman yanında olduklarını söyledi.

Üçok ile birlikte sözleşmeyi imzalayan Hak-İş Başkanı İsmail Pazar da, “İşçisini, emekçisini enflasyona ezdirmeyen, işçisinin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını zamanında ödeyen Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok’a...