çanakkale satılık gayrimenkul

çanakkale satılık gayrimenkul

S.S.Bursa Eczacılar Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi Yönetim Kurulu, Bursa ve Çanakkale illerinde yer alan 7 gayrimenkulü 31 milyon TL'ye satıyor.

Çanakkale'de 9 milyon TL'ye satılık 2 gayrimenkul!

Çanakkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü Çanakkale Cevatpaşa Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkulü 9 milyon 38 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Çanakkale'de 9 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Çanakkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdürlüğü, Çanakkale Cevatpaşa'da yer alan gayrimenkulleri 9 milyon 38 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Çanakkale'de 5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Çanakkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Çanakkale Cevatpaşa Mahallesinde yer alan gayrimenkulü 4 milyon 950 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Çanakkale'de 8.3 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Çanakkale İli, Merkez İlçesi, Yapıldak Köyü'nde yer alan gayrimenkul 8 milyon 339 bin 718 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Çanakkale İl Özel İdaresinden 4.9 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Çanakkale İl Özel İdaresi Çanakkale Merkez, Barbaros Mahallesi, Atatürk Caddesi No: 215 de bulunan taşınmazı açık artırma usulü ile satışa çıkarılıyor...

Çanakkale Ayvacık'ta satılık gayrimenkuller: 1 milyon 638 bin TL!

Çanakkale İli Ayvacık ilçesi Koyunevi Köyü'nde yer alan 10 adet gayrimenkul 16 Ağustos 2013 ve 5 Eylül 2013 tarihinde gerçekleşecek olan ihale ile 1 milyon 638 bin TL muhammen bedel ile satışa çıkarılacak...

Türk Telekom'dan satılık gayrimenkuller! 10 bin liraya!

Türkiye'nin farklı illerinde yer alan gayrimenkuller Kasım ayı içerisinde yapılacak ihalelerde satışa çıkacak

Sahibinden satılık gayrimenkul alırken nelere dikkat edilmeli?

Bir gayrimenkul almak isteyenlerin ilk hayali genelde sahibinden olması oluyor. Peki sahibinden satılık gayrimenkuller ne kadar sahibinden? Sahibinden satılık gayrimenkul alırken nelere dikkat etmeli? İşte detaylar...

Erzurum'da 40.6 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Erzurum Yakutiye'de yer alan gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkulün toplam satış bedeli 40 milyon 598 bin 271 TL olarak belirlendi. İhale 29 Eylül 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

Tatvan'da 11.8 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Tatvan İcra Dairesi, Bitlis Tatvan'da okul, kerpiç ev ve arsası icradan satılıyor. Gayrimenkulün satış bedeli 11 milyon 806 bin 185 TL olarak belirlendi.

İcradan ucuza satılık gayrimenkul fırsatı!

Basın İlan Kurumu'nca icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce kişi icradan satılık ilanlarını inceliyor. İcradan satışa sunulan gayrimenkuller ile yatırımcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

Arnavutköy'de 7.8 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Gaziosmanpaşa 6. İcra Dairesi, Arnavutköy Yassıören Mahallesi'nde bulunan imalathane ve arsası 7 milyon 851 bin 875 TL'ye satılıyor. Gayrimenkulün ihalesi 25 Aralık 2019 günü gerçekleşecek.

Körfez'de 13.9 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü,  Kocaeli İli, Körfez İlçesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 13 milyon 914 bin TL olarak belirlendi. 

Kocaeli'de 13.6 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

T.C. Körfez İcra Dairesi, Kocaeli İli, Körfez İlçesi, 728 ada, 26 parselde yer alan gayrimenkul 13 milyon 616 bin 368 TL'ye icradan satılıyor. 

Has Kale İnşaat'tan Ağrı'da 22 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Has Kale İnşaat Taşımacılık Personel Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; Ağrı İli Merkez İlçesi Suçatağı Köyü'nde AVM ve yüklenicinin istemesi halinde otel yapımı için koşullu gayrimenkul satış ihalesi düzenliyor.

Bodrum'da 8.7 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

Muğla'ya bağlı Bodrum sınırları içerisinde yer alan Gökçebel Köyü Kızılburun mevkiideki zeytinlik niteliğindeki gayrimenkul icradan satılıyor..

Kocaeli Dilovası'nda 8,1 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Kocaeli Dilovası Köseler Köyü'nde yer alan gayrimenkul Kocaeli Defterdarlığı Mlli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından 8 milyon 113 bin TL bedelle satılıyor. Söz konusu taşınmaz 10 Temmuz'da ihale edilecek.

ÖİB'den Ankara'da 10 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara İli Yenimahalle İlçesi, Akköprü Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü 10 milyon TL bedel ile satışa çıkardı. Gayrimenkul, “satış” yöntemi ile özelleştirilecek. 

Çanakkale'de 4.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Çanakkale Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü, Cevatpaşa Mahallesi'ne bağlı İnönü Caddesi üzerinde yer alan 6 katlı 18 daireli kargir apartman ihale ile satılıyor..

Bebek'te 3.2 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Bebek Mahallesi'nde yer alan icradan satılık bahçeli kargir apartman 3 milyon 200 bin TL bedel ile satışa sunuldu. 

çanakkale satılık gayrimenkul Haberi

çanakkale satılık gayrimenkul

S.S.Bursa Eczacılar Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi Yönetim Kurulu tarafından Bursa ve Çanakkale illerinde yer alan 7 gayrimenkul 31 milyon TL'ye satışa sunuldu. Gayrimenkullerin satış ihalesi 14 Ocak tarihinde saat 10:15'te gerçekleştirilecek.

İlan metni: 

BEK Bursa Ecza-Koop

S.S.Bursa Eczacılar Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi Yönetim Kurulu'ndan Gayrimenkul Satış İlanı 

Kooperatifimize ait aşağıdaki linkte belirtilen gayrimenkuller belirtilen tarih ve saatlerde İstiklal Mahallesi Yunuseli Bulvarı No:47 Osmangazi/Bursa adresinde açık arttırma suretiyle satıșa çıkarılmıștır. Satıșa ilișkin her türlü vergi, resim, harç, tescil ve teslim masrafları ihale alıcısına aittir.

İlan metni için